Firma MA Lighting wprowadziła do oferty nowe produkty wchodzące w skład serii grandMA3 onPC: grandMA3 onPC fader wing oraz bramki grandMA3 onPC xPort Node DIN-Rail.

Pierwsze z urządzeń czyli grandMA3 onPC fader wing sprawdzi się jako rozszerzenie sprzętowych playbacków dla oprogramowania grandMA3 onPC. W połączeniu z bezpłatnym oprogramowaniem, grandMA3 onPC fader wing oferuje pełną funkcjonalność odtwarzania i dodaje licencję na 2 048 parametrów do systemu.

Seria bramek grandMA3 onPC xPort Node DIN-Rail powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie rynku stałych instalacji wymagających niezawodnego, stabilnego sprzętu do synchronicznego sterowania oświetleniem. Wszystkie bramki są zdalnie konfigurowane z dowolnej konsolety lub stanowiska onPC w ramach sesji, dając łatwy dostęp do wejść i wyjść DMX.

grandMA3 onPC to wydajne i łatwe w użyciu produkty, które w przystępnej cenie dają dostęp do możliwości profesjonalnych rozwiązań MA Lighting. Składają się one z dwóch pierwiastków – bezpłatnego, łatwego do zainstalowania i użycia oprogramowania grandMA3 onPC dla komputerów MAC i Windows, oraz wydajnych rozwiązań sprzętowych onPC.

Wszystkie produkty grandMA3 onPC są oparte o dekady doświadczeń MA w opracowywaniu systemów sterowania oświetleniem oraz komponentów sieciowych. To skumulowane MA DNA czyni te rozwiązania unikalnymi na rynku. Użytkownicy MA mogą polegać na najlepszym sprzęcie, oraz na wyjątkowo wydajnym bezpłatnym oprogramowaniu, które jest nieustannie rozwijane, aby spełniać aktualne i przyszłe potrzeby.

Oprogramowanie grandMA3 onPC zapewnia taką samą wydajność i funkcjonalność jak konsolety grandMA3 full-size, light, compact czy compact XT. Umożliwia wykonanie realizacji i instalacji wykorzystujących aż do 4 096 parametrów sterujących. Skalowalność systemu grandMA3 onPC pozwala na dopasowanie do indywidualnych możliwości budżetowych. Różne warianty sprzętowe, w połączeniu z bezpłatnym oprogramowaniem grandMA3 onPC są podstawą do profesjonalnego systemu sterowania oświetleniem.
Co ważne pliki spektakli z grandMA3 onPC można używać w całym zakresie systemu grandMA3.