Sennheiser Mobileconnect

Firma Sennheiser poinformowała o wprowadzeniu ulepszonej wersji mobilnej aplikacji MobileConnect, wspomagającej słyszenie. Oparty na WiFi system, dedykowany przede wszystkim instytucjom edukacyjnym, umożliwia zapewnienie osobom niedosłyszącym optymalnego poziomu nauki. Studenci nie muszą już siedzieć na wyznaczonych miejscach w sali wykładowej, a dzięki filozofii rozwiązania BYOD (ang. Bring Your Own Device -...

Czytaj

Harman CloudworX Manager

HARMAN Professional Solutions poinformował o wprowadzeniu CloudworX Manager'a, pierwszej aplikacji z opartego na pracy w chmurze, darmowego oprogramowania CloudworX. CloudworX Manager to narzędzie oparte na przeglądarce, które ujednolica konfigurację, wdrażanie i monitorowanie profesjonalnych systemów audio, wideo, sterowania i oświetlenia firmy Harman.

Czytaj

Meyer Sound Compass 4.6

Oprogramowanie Meyer Sound Compass 4.6 oferuje integrację ze standardem MILAN i usprawnioną konfigurację systemu. W skład pakietu aktualizacyjnego wchodzą również nowe wersje oprogramowania sprzętowego dla procesorów Galileo GALAXY, kolumn głośnikowych CAL i RMServer.

Czytaj

Elation Paladin

Paladin Cube, Paladin Brick i Paladin Panel to nowe urządzenia z ochroną IP65 w ofercie Elation Professional. Kompaktowe i mocne, idealne do szerokiej gamy zastosowań, od oświetlenia scen po dynamiczne efekty wizualne.

Czytaj
Close Menu
Zamknij