Kolumnowy system głośnikowy IMG STAGELINE C-RAY/8

Kolumnowe systemy głośnikowe są bardzo popularne w kameralnych aplikacjach. Swój sukces zawdzięczają niezwykłej mobilności, estetycznemu wyglądowi oraz dużej wszechstronności. Taki jest właśnie IMG STAGELINE C-RAY/8. Kompaktowy, aktywny system 3-drożny typu all-in-one, wyposażony w procesor DSP oraz 4-kanałowy mikser.

Czytaj

Eikon – nowa marka Proela w ofercie Soundtrade

Włoski producent sprzętu audio, Proel, rozwija segment słuchawek i mikrofonów do zastosowań studyjnych, scenicznych i konferencyjnych. Od niedawna funkcjonują one już jako nowa marka – EIKON. Dotychczas w dystrybucji Soundtrade pojawiły się, w ramach oferty Proela, mikrofony (pojemnościowy EIKON C14, wstęgowy RM8, dynamiczne EKD7, EKD8 i EKD9) oraz monitory studyjne.

Czytaj

Link Widget

Włoska firma Link jest znana na całym świecie z produkcji wysokiej jakości kabli (Eurocable) oraz wielopinowych, pancernych przyłączy Link (LK Connectors). Jedną z ostatnich nowości marki są Widgety.

Czytaj

Mikrofony do produkcji Audio-Technica

Wraz z popularnością podcastów i różnego rodzaju domowych produkcji wzrosło zapotrzebowanie na odpowiedni sprzęt. Przyczyniło się do tego także przeniesienie pracy z biur do domów w obliczu pandemii. Kluczowym narzędziem stał się mikrofon. Firma Audio-Technica w swojej ofercie posiada konstrukcje dedykowane do użytku w domu.

Czytaj

Projektor Laserowy Christie® Griffyn™ 4K32-RGB

Projektor laserowy RGB o jasności 34.000 lumenów, o lekkiej, zintegrowanej konstrukcji bez dodatkowych modułów. Zaawansowana konstrukcja pozwala między innymi na zachowanie głośności poniżej 50dB przy pełnej jasności oraz wymianę modułu lasera RGB „w terenie”. Zaawansowana elektronika umożliwia pełną swobodę łączności sygnałów, a cyfrowe sterowanie zbieżności umożliwia wykonanie regulacji zbieżności obrazu...

Czytaj
Close Menu
Zamknij