Nowości w ofercie KLANG:technologies – KLANG:kontroler i KLANG:vokal

KLANG:kontroller to pierwsze urządzenie hardware w ofercie KLANG, które pełni rolę sterownika. Urządzenie jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi procesorami KLANG i umożliwia łatwe, intuicyjne oraz kompleksowe sterowanie pozostałymi urządzeniami tej marki. KLANG:vokal to z kolei procesor do immersyjnych miksów monitorowych, który został zaprojektowany z myślą o współpracy z KLANG:kontroler...

Czytaj

Belka LED Brighter PRO BAR 14IP/18IP

PRO BAR 14IP oraz 18IP to urządzenia marki Brighter, które dzięki swoim możliwościom sprawdzą się w wielu zastosowaniach, zarówno w pracy studyjnej, jak i na estradzie. Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony IP65 mogą także bez przeszkód pracować niemal w każdych warunkach atmosferycznych.

Czytaj

Astera NYX Bulbs dostępne w wersji z czarną obudową

Astera NYX Bulbs zrobiły w zeszłym roku furorę wśród profesjonalistów z branży filmowej i eventowej. Wszystkim, którzy mieli do czynienia z tubami LED-owymi Astera (Helios, Titan czy Hyperion), tych opraw nie trzeba przedstawiać. Mają dokładnie te same funkcje co tuby. Jedynym wyjątkiem jest brak wewnętrznego zasilania bateryjnego.

Czytaj

Głowica ruchoma High End Systems SolaFrame Studio

Najnowszy członek rodziny SolaFrame jest chłodzoną konwekcyjnie ruchomą głowicą oferującą wysoką funkcjonalność, piękne odwzorowanie barw i cichą pracę. Dzięki swoim możliwościom idealnie sprawdzi się w teatrach, operach, studiach produkcyjnych, salach koncertowych oraz miejscach kultu religijnego.

Czytaj

Źródło punktowe Nexo P15

Nexo P15 to najnowszy i zarazem największy model wchodzący w skład niezwykle popularnej serii P+. Dzieło francuskich projektantów to wszechstronne narzędzie typu Poin Source, które znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach dzięki ponad przeciętnej jakości wykonania i oferowanym parametrom.

Czytaj

Najnowsze słuchawki Sennheiser HD 250BT już dostępne w sprzedaży!

Firma Aplauz sp. z o.o., oficjalny przedstawiciel marki Sennheiser, poinformowała o dostępności najnowszych słuchawek HD 250BT w Polsce. Inspirowany DJ-ską legendą model zapewnia wysokiej klasy dźwięk z dynamicznym basem, nowoczesną łącznością Bluetooth i wytrzymałą konstrukcją. Dzięki 25-godzinnej żywotności baterii i obsłudze zaawansowanych kodeków, nowe HD 250BT pozwalają słuchaczom cieszyć się...

Czytaj

Elation Professional KL PANEL

KL PANEL jest idealnym źródłem światła (głównego i wypełniającego) w wielu sytuacjach wymagających wyjątkowej wydajności i jakości kolorów, zoptymalizowanym pod kątem przestrajalnego światła białego w filmie i telewizji. Oprawa zapewnia wysoką wydajność, precyzyjną kontrolę temperatury barwowej, pełne odwzorowanie kolorów i równomierne pokrycie.

Czytaj

Konsoleta cyfrowa DiGiCo Quantum 225

Nowa, konsoleta DiGiCo Quantum225 to duża moc i wszechstronne funkcje Quantum Processing zamknięte w kompaktowej i solidnej obudowie. Przy opracowywaniu nowego modelu projektanci zadbali o to aby był on poręczny i wielozadaniowy, pozwalając tym samym na dostosowanie do wymagań zmieniającego się świata.

Czytaj

Kali Audio prezentuje nowe monitory studyjne IN-5

Nowy model uzupełnia rodzinę 3-drożnych monitorów studyjnych Kali Audio "Independence", w skład której wchodzi również jego większy brat IN-8. Pojawienie się na rynku nowych monitorów wyposażonych w 5-calowy głośnik niskotonowy i współosiowy 4-calowy głośnik średniotonowy z 1-calowym driverem to wyjście naprzeciw oczekiwaniom wielu użytkowników i odpowiedź na ich liczne prośby.

Czytaj

Nowa głowa ruchoma Robe lighting Forte

Pod koniec stycznia odbyła się premiera nowej ruchomej głowy Robe lighting Forte, opartej na przenośnym źródle światła LED Transfersable Engine (TE). Forte to kolejne po Esprite i Spote urządzenie, które pozwala nie tylko w łatwy sposób wymienić wysłużone źródło światła LED, ale również przenieść je do innego urządzenia.

Czytaj

Nowy rozdział w historii marki Audient

Nowy rok Audient rozpoczyna od dużych zmian. Brytyjski producent otwiera nowy rozdział w historii firmy ze zmienionym logo, jak i całą szatą graficzną strony internetowej. Większość produktów zyskało nowy, odświeżony wygląd, a najbardziej popularne interfejsy ID4 i ID14 zostały zaprojektowane od nowa.

Czytaj
Close Menu
Zamknij