Megafony Monacor

Chcąc rozszerzyć swoje usługi nagłośnieniowe o mobilne systemy rozgłoszeniowe warto zapoznać się z ofertą firmy Monacor, której specjaliści pomogą w konfiguracji oraz instalacji takiego systemu.

Czytaj

RCF COMPACT M SERIES

Nowa seria dwudrożnych, pełnopasmowych systemów głośnikowych, które świetnie sprawdzą się w wielu instalacjach. Wysoka jakość dźwięku, kompaktowy rozmiar, elegancki i neutralny wygląd sprawiają, że COMPACT M idealnie dopasuje się do każdej aplikacji.

Czytaj

Martin Audio SXCF118

Firma z Wielkiej Brytanii zapowiedziała pojawienie się w swojej ofercie dwóch nowych kompaktowych, kardioidalnych subwooferów wysokiej mocy. Będą one idealnym uzupełnieniem serii WPS i WPM zarówno w instalacjach stałych jak i w zastosowaniu touringowym.

Czytaj

ADAMSON CS7p

Polska premiera aktywnej kolumny głośnikowej CS7p marki Adamson miała miejsce na Sound Art Festival 28 lutego w Poznaniu. To pierwsza na świecie kolumna z redundantną siecią i protokołem Milan.

Czytaj

Meyer Sound ULTRA-X20

Mniejszy brat nagradzanego modelu ULTRA-X40 powiększa ofertę produktową punktowych źródeł dźwięku. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie rozmiar i waga przy zachowaniu wysokiej skuteczności ma kluczowe znaczenie.

Czytaj
Close Menu
Zamknij