Aktywny zestaw liniowy Novox n1000

Novox n1000 to nowoczesny wygląd, duża moc i wysoka jakość dźwięku, która idealnie sprawdzi się na każdej imprezie. Zestaw polecany dla każdego zespołu i na każdy event. n1000 o mocy 800W sprosta wymaganiom każdej instalacji, zachowując cały czas klarowne i wysokiej klasy brzmienie. Polecany do hoteli, sal konferencyjnych i szkół.

Czytaj

Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser CX 400BT

CX 400BT to nowe bezprzewodowe słuchawki wykorzystujące zaawansowaną technologię akustyczną znana z topowych rozwiązań marki Sennehiser. Dzięki intuicyjnym elementom sterującym, komfortowi noszenia i 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400 BT są idealnym wyborem dla każdego, kto kocha doskonały dźwięk.

Czytaj

Monitor odległości Riedel DisTag

Firma Riedel Communications wprowadza monitor odległości DisTag pomagający zachować dystans społeczny. Noszony na szyi lub w kieszeni, DisTag to niezawodny i precyzyjny przyrząd. Natychmiast ostrzega użytkownika za pomocą sygnałów dotykowych, wizualnych i dźwiękowych, gdy zbliża się przekroczenie obowiązkowej minimalnej odległości od innych osób.

Czytaj

L-Acoustics przedstawia LA2Xi, wzmacniacz instalacyjny z certyfikatem Milan.

W odpowiedzi na potrzeby rynku instalacyjnego L-Acoustics wprowadza do oferty swój pierwszy wzmacniacz przeznaczony do instalacji. Zaprojektowany przede wszystkim do zasilania kompaktowych zestawów głośnikowych L-Acoustics. LA2Xi oferuje od jednego do czterech wyjść, umożliwiając również sterowanie zestawami głośnikowymi średniego i dużego formatu. LA2Xi to idealny wybór do zasilania muzyki w tle...

Czytaj

PAR UV Elation PRISMA PAR 50

Jeśli szukasz zewnętrznej oprawy oświetleniowej UV to Elation ma coś dla Ciebie. PRISMA PAR 50 to urządzenie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Najwyższa jakość, świetne parametry, solidna budowa oraz przyjazna cena. To wszystko i wiele więcej oferuje Elation PRISMA PAR 50.

Czytaj

Moduł niskotonowy JBL VTX B28

W ofercie firmy JBL pojawił się nowy moduł niskotonowy. B28, bo o nim mowa uzupełnia flagową serię systemów nagłośnieniowych VTX. Subwoofer wyróżnia się niezwykłą skutecznością, bardzo łatwym riggingiem oraz nowoczesnym designem.

Czytaj
Close Menu
Zamknij