dBTechnologies SYA

Wielozadaniowe, mobilne kolumny aktywne znajdują zastosowanie w wielu realizacjach na całym świecie, co nie umknęło uwadze konstruktorów włoskiej marki dBTechnologies, która zaprezentowało światu swoją nową linię SYA.

Czytaj

ESS Audio wyłącznym przedstawicielem Media Suite

Organizacje na całym świecie dostosowują się do zmieniających się warunków oraz trendów wykorzystując treści wideo do zwiększenia wydajności pracy. Tym samym rośnie popyt na wykorzystanie wysokiej jakości nagrań i webcasty wspierające szkolenia i komunikację korporacyjną, które nie wymagają zatrudnienia ekspertów w produkcji wideo.

Czytaj

Robe Esprit

Zbliżają się targi PLASA 2019, a co za tym idzie coraz więcej producentów zdradza, jakie nowe urządzenia będzie pokazywać podczas tego wydarzenia. Wśród tych firm nie mogło oczywiście zabraknąć marki Robe, która po raz kolejny wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, na których w przyszłości zapewne będą opierać się również inni...

Czytaj

Astera LED

Transportowanie ciężarówek z kablami na eventy, ich pakowanie i układanie to uciążliwa oraz czasochłonna praca. Dlatego Astera opracowała bezprzewodowy system oświetlenia, aby zaprojektowanie każdego eventu było szybsze i łatwiejsze w zarządzaniu. Osiągnięto to m.in. poprzez opracowanie wydajnego systemu zdalnego sterowania i umieszczanie we wszystkich lampach akumulatorów.

Czytaj

XTA MX36

Znany producent wzmacniaczy, marka XTA, podczas targów InfoComm 2019 zaprezentowała doskonałe rozwiązanie problemu połączenia kilku konsolet z jednym systemem audio.

Czytaj
Close Menu
Zamknij