Nowy rozdział w historii marki Audient

Nowy rok Audient rozpoczyna od dużych zmian. Brytyjski producent otwiera nowy rozdział w historii firmy ze zmienionym logo, jak i całą szatą graficzną strony internetowej. Większość produktów zyskało nowy, odświeżony wygląd, a najbardziej popularne interfejsy ID4 i ID14 zostały zaprojektowane od nowa.

W nowych wersjach  ID4 MKII i ID14 MKII zastosowano interfejs USB 3.0, dzięki czemu komunikacja z komputerem jest jeszcze szybsza, a przedwzmacniacze mikrofonowe mogą być zasilane wyłącznie przez USB. Obydwa interfejsy zostały wyposażone w przetworniki AD/DA najwyższej klasy. Zakres dynamiki ADC 121dB i DAC 126dB stawia całą rodzinę ID w gronie profesjonalnych interfejsów audio, najwyższej jakości.

Dodatkowo do zaprezentowanej w zeszłym roku rodziny interfejsów EVO, przeznaczonych do zastosowań w domowych studiach nagraniowych, dołącza EVO Start Recording Bundle. Zestaw składa się z interfejsu EVO4, mikrofonu pojemnościowego SR1 z kablem XLR i słuchawek SR2000. Stanowi on idealną kombinację najwyższej jakości sprzętu dla tych, którzy chcą dobrze rozpocząć swoją przygodę z homerecordingiem.

 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

No Content Available

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij