Oprawy oświetleniowe ETC ColorSource Spot jr

Seria ColorSource amerykańskiego producenta ETC to urządzenia, które charakteryzują się świetnymi parametrami za rozsądną cenę. ColorSource to LED-owe spoty, pary, belki oraz naświetlacze. Przyjrzyjmy się zatem mniejszemu ze spotów o nazwie ColorSource Spot jr.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

ColorSource Spot jr wykorzystuje tę samą technologię kolorów, co inne urządzenia ETC. W tym kompensację spadku, obszerne testy żywotności i kompleksową fabryczną kalibrację kolorów. Oprawa jest dostępna zarówno w wersji standard, jak i Deep Blue. Jasność 5700 lumenów emitowana przez to lekkie urządzenie o wadze 5,4 kg sprawia, że spełni ono wymagania zarówno początkujących, jak i doświadczonych light designerów. Ponadto ColorSource Spot jr ma wbudowaną funkcję powiększania, która doskonale sprawdza się na małych scenach, w przestrzeniach klubowych czy sklepach. Dłuższe rzuty i krótkie wysokości trymu czynią tę oprawę uniwersalną.

Oprawy ColorSource są kalibrowane fabrycznie, aby zapewnić spójność. Charakteryzują się czterokolorowym systemem mieszania, oferującym jasne, żywe kolory i idealnie wymieszane pastele. Algorytmy zarządzania temperaturą wbudowane w każde urządzenie ColorSource zapewniają, że kolory wybrane na próbie są kolorami, które otrzymujesz podczas pokazu. ColorSource Spot jr został zaprojektowany tak, aby mieć ocenę L70 wynoszącą 50 000 godzin.

Niższe zapotrzebowanie prądowe przy większej mocy oznaczają niższe zużycie energii i większą liczbę opraw na jednym obwodzie. Co równie ważne, niższe emitowane ciepło prowadzi do dłuższej pracy bez obniżenia parametrów. ETC ma obsesję na punkcie każdego szczegółu i gwarantuje, że oprawy, które kupujesz dzisiaj, będą zapewniać niesamowite pokazy przez wiele lat. Producent oferuje 5-letnią gwarancję na całą oprawę i zadziwiającą 10-letnią gwarancję na matrycę LED.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij