Wrocławski Teatr Współczesny

Wrocławski Teatr Współczesny to niezwykle ważne miejsce na mapie kulturalnej Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Historyczny budynek Teatru doczekał się w końcu przebudowy i gruntownego remontu, dzięki czemu zmienił się nie do poznania i stał się bardziej przyjazny środowisku.

Czytaj

L-Acoustics w Sali Młynarskiego Teatru Wielkiego – Opery Narodowej

Raz na kilka lat branżę profesjonalnego audio obiega informacja o szczególnym zamówieniu publicznym. Takim zamówieniem niewątpliwie była dostawa systemu nagłośnieniowego w Sali Młynarskiego Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Przetarg wygrała spółka Audio Plus, oferująca system L-Acoustics. Kryteria oceny ofert w tej procedurze były wyjątkowe w skali branży i...

Czytaj

System nagłośnienia CODA Audio w kościele poewangelickim w Odolanowie

Rewitalizacja dawnego kościoła ewangelickiego w Odolanowie została zakończona w lipcu 2019 roku. Budynek z XVII wieku to perełka architektoniczna Gminy i Miasta Odolanów. Koszt remontu wyniósł ponad 3,2 mln zł. Dziś odrestaurowany obiekt służy jako sala wielofunkcyjna, przystosowana do organizacji rozmaitych uroczystości i imprez o charakterze kulturalnym i społecznym.

Czytaj

MC2 Audio Delta Series Software

Chyba każdy, kto chociaż odrobinę śledzi rynek audio, zauważył wzmożone zaangażowanie firm w proces tworzenia aplikacji do kontroli wytwarzanych przez siebie urządzeń. Rozwiązania tego typu oferuje między innymi jeden z czołowych producentów profesjonalnych końcówek i wzmacniaczy DSP – firma MC2 Audio. Ku uciesze wielu użytkowników nagradzana seria końcówek mocy Delta...

Czytaj

JBL Professional w OSiR Żoliborz

Dźwięk na basenie często traktowany jest po macoszemu. Jeżeli już jest jakiś sprzęt, to niskiej jakości lub taki, który nie spełnia należytych kryteriów pozwalających na pracę w bardzo wymagających warunkach. Temperatura, wysoka wilgotność i różnego rodzaju związki chemiczne stwarzają wyjątkowo trudne środowisko pracy dla urządzeń nagłośnieniowych.

Czytaj

Kino Odeon

Odeon to mieszczące się w samym centrum Sochaczewa nowoczesne kino, które standardem przewyższa wiele tego typu obiektów zlokalizowanych w większych miastach. Odeon wyróżnia się stylem i wystrojem, a także zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Czytaj

Arena Gliwice

Arena Gliwice to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce. Trybuny hali mogą pomieścić ponad 17 tysięcy widzów, a kubatura obiektu wynosi blisko 555 tys. m3. Projekt systemu DSO zintegrowanego z systemem nagłośnienia komercyjnego oraz dostawę urządzeń do Areny Gliwice zrealizowała firma TOMMEX Żebrowscy Sp. J.

Czytaj

Koncertowe światło Forum

Współczesne centra handlowe w niczym nie przypominają dawnych domów towarowych. Obecnie, poza funkcją handlową, często pełnią rolę obiektów rozrywkowo-kulturalnych, w których organizuje się koncerty, wystawy, pokazy mody, warsztaty i różnego rodzaju spotkania. Doskonałym przykładem takiego miejsca jest niedawno powstałe Forum Gdańsk.

Czytaj

Matecznik „Mazowsze”

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie, którego nazwę większość z Was kojarzy po prostu jako „Mazowsze”, stał się ostatnio dosyć popularny. Głównie za sprawą filmu „Zimna wojna”. Ja postanowiłem jednak wpisać się w ten trend z trochę innej strony. Mam na myśli rewolucję technologiczną,...

Czytaj
Close Menu
Zamknij