Electro-Voice ogłasza promocję na zestawy ZLX. Tylko teraz do każdego zakupionego zestawu głośnikowego ZLX-BT otrzymasz pokrowiec w cenie!

ZLX to od lat najpopularniejsza seria profesjonalnych zestawów głośnikowych na świecie. Obecnie oferowana generacja jest wyposażona w moduł Bluetooth dla wygodnego połączenia i składa się z dwóch modeli:

  • ZLX-12BT – Kompaktowy, aktywny zestaw głośnikowy z przetwornikiem niskotonowym 12″
  • ZLX-15BT – Aktywny zestaw głośnikowy z przetwornikiem niskotonowym 15″

Oba modele wyposażone są w wysokiej jakości moduł Bluetooth do muzyki tła lub akompaniamentu, najlepszy w swojej klasie procesor DSP z ułatwioną nawigacją, końcówkę mocy 1000 W, własne przetworniki EV, opatentowane falowody. Ich skuteczność wynosi aż do 127 dB, a solidna konstrukcja kompozytowa jest lekka, wygodna i niezwykle wytrzymała.

Od 15 marca 2021 roku trwa promocja, w której przy zakupie dowolnego modelu aktywnych zestawów głośnikowych ZLX-BT bezpłatnie otrzymasz pasujący pokrowiec. Wystarczy wypełnić formularz, wybrać sklep partnerski, w którym zrealizujesz zakup i przesłać do tego sklepu kod promocyjny otrzymany mailem. Otrzymasz swój nowy zestaw ZLX wraz z pokrowcem. Nie ma ograniczeń co do liczby zakupionych zestawów.

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Wypełnij formularz na stronie audioplus.pl/zlxnawiosne
  2. W formularzu wybierz salon partnerski Audio Plus, w którym dokonasz zakupu zestawu ZLX Bluetooth
  3. Otrzymasz swój zestaw wraz z pasującym pokrowcem!

Dowiedz się więcej o zestawach głośnikowych ZLX: audioplus.pl/zlx