Promocja: Zwrot Kasy od Electro-Voice!

Firma Audio Plus poinformowała o wprowadzeniu kolejnej edycji promocji, w której można otrzymać zwrot kosztów zakupu zestawów głośnikowych Electro-Voice. Tym razem aż do 80 Euro! Wystarczy w okresie od 1 sierpnia do 30 września kupić minimum jeden zestaw Electro-Voice z serii ZLX Bluetooth lub minimum 1 system kolumnowy Evolve 50 i zarejestrować zakup na stronie promocji, podając kod promocyjny. Zwrot zostanie dokonany bezpośrednio na podane konto bankowe.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz kod promocyjny znajdują się na stronie dystrybutora: audioplus.pl/zwrotkasy

Electro-Voice to amerykańska marka pro-audio, należąca od wielu lat do niemieckiego koncernu Bosch. Produkuje ona od 1927 roku słynne na całym świecie mikrofony, przetworniki i systemy głośnikowe. Wśród tych ostatnich znajdują się najpopularniejsze profesjonalne zestawy nagłośnieniowe świata: seria ZLX. Siostrzana marka EV, Dynacord, oferuje komplementarne systemy elektroniczne, takie jak końcówki mocy i procesory DSP. Obie te marki dystrybuowane są w Polsce przez Audio Plus poprzez sieć salonów partnerskich, które można łatwo odnaleźć na stronie audioplus.pl/sprzedaż.

W promocji Zwrot Kasy biorą udział zestawy aktywne z serii ZLX Bluetooth, czyli dwa modele, z 12- i 15-calowym przetwornikiem niskotonowym do wyboru. A także największy system kolumnowy marki EV, model Evolve 50. Szczegóły na temat zestawów głośnikowych objętych promocją można znaleźć na stronach dystrybutora: https://audioplus.pl/evolve-50 oraz https://audioplus.pl/zlx-bt

Promocja Zwrot Kasy trwa od 1 sierpnia do 30 września 2020. Szczegóły na audioplus.pl/zwrotkasy

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij