Promocyjne ceny na zestawy Sennheiser XSW-D

Z okazji 75-lecia, firma Sennheiser przygotowała specjalną ofertę na wybrane zestawy mikrofonowe serii XS Wireless Digital. Promocją objęte zostały zestawy XSW-D Vocal Set dla wokalistów, XSW-D Lavalier Set dla mówców, XSW-D Pedalboard Set dla gitarzystów i basistów oraz zestaw XSW-D Portable Lavalier Set dla kamerzystów. Wszystkie systemy są dostępne na stronie www.sennheiser.pl w cenie obniżonej o ponad 40%. Do 31 sierpnia w ofercie specjalnej dostępne są również mikrofon Memory Mic i zestaw XSW 1-835 Vocal Set.

Dzięki prostej obsłudze, braku ograniczeń licencyjnych i wygodnemu ładowaniu przez USB, seria XS Wireless Digital jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników  systemów bezprzewodowych, a także każdego, kto poszukuje prostego i szybkiego w konfiguracji bezprzewodowego sprzętu. XSW-D zastępuje kabel eleganckimi, kompaktowymi nadajnikami i odbiornikami, które działają na częstotliwości 2,4 GHz i nadaje się do użytku na całym świecie. System można wyciszyć z poziomu odbiornika lub nadajnika. Ma zasięg do 75 metrów w linii prostej, co w zupełności wystarcza aby zapewnić swobodę ruchów muzykom i umożliwić kamerzystom pracę przy różnych odległościach nadajników od kamer. Akumulatory wystarczają na 5 godzin i można je wygodnie ładować przez USB. Elementy systemów XSW-D są ze sobą kompatybilne, co umożliwia skonfigurowanie dowolnej kombinacji odbiornika i nadajnika.

[Przeczytaj nasz test systemów Sennheiser – XS Wireless Digital]

Zestaw XSW-D Vocal Set zawiera nadajnik (XLR-3) i odbiornik (XLR-3, np. do stołów mikserskich), mikrofon XS 1 (kardioidalny), uchwyt mikrofonowy i kabel do ładowania USB.

Zestaw XSW-D Pedalboard Set zawiera odbiornik stylizowany na pedalboard z wbudowanym tunerem gitarowym, zasilacz do odbiornika, nadajnik instrumentalny z przedłużaczem i klipsem do paska, kabel połączeniowy do pedalboardu i kabel do ładowania USB.

Zestaw XSW-D Lavalier Set zawiera nadajnik (mini-jack) z zaczepem do paska, odbiornik (XLR-3), mikrofon krawatowy ME 2-II ze złączem mini-jack i kabel do ładowania USB.

Zestaw XSW-D Portable Lavalier Set zawiera nadajnik (mini-jack) z zaczepem na pasek, odbiornik (mini-jack) z kablem połączeniowym do kamery i uchwytem montażowy zimna stopka oraz mikrofon krawatowy ME 2-II.

O firmie Sennheiser
Założona w 1945 roku firma Sennheiser świętuje w tym roku 75-lecie istnienia. Kształtowanie przyszłości audio i tworzenie unikatowych wrażeń dźwiękowych dla klientów – ten cel jednoczy pracowników i partnerów Sennheisera na całym świecie. Niezależna firma rodzinna, którą zarządza trzecie pokolenie – dr Andreas Sennheiser i Daniel Sennheiser, jest dziś jednym z czołowych światowych producentów słuchawek, głośników, mikrofonów i systemów transmisji bezprzewodowej. W 2018 roku grupa Sennheiser wygenerowała sprzedaż na poziomie 710,7 milionów euro. Więcej informacji o firmie na stronie www.sennheiser.pl

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij