Promocja D.A.S. Audio dla instytucji kultury

Firma AVI Media, oficjalny dystrybutor marki D.A.S. Audio w Polsce, ogłasza specjalną promocję dla instytucji kultury. Akcja dotyczy systemu liniowego EVENT-26A, który obecnie można kupić w wyjątkowej cenie. Przetestuj już dziś nowy system liniowy D.A.S. Audio.

D.A.S. Audio EVENT-26A to profesjonalny system liniowy, który oferuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Pojedynczy moduł jest wyposażony w dwa przetworniki 6,5” oraz driver 1,75” rodem z serii Aero. Przetworniki zasila wzmacniacz wsparty 24-bitowym procesorem DSP, oferujący moc ciągłą 400 W oraz szczytową 800 W. Pełna gama akcesoriów montażowych pozwala na stworzenie nie tylko klasycznego, wiszącego grona, składającego się maksymalnie z 16 modułów z opcją wieszania subbasów nad gronem (maksymalnie 12 sztuk), ale też pozwala na bezpieczne stackowanie do 6 elementów lub umieszczenie na statywie. Waga jednego modułu wynosi zaledwie 16,5 kg co znacząco ułatwia transport i obsługę.

Gotowe zestawy w promocyjnej cenie:

6x EVENT-26A i 2x EVENT-115A na stronę poniżej 26 000 EUR brutto

3x EVENT-26A i 1x EVENT-115A na stronę poniżej 14 000 EUR brutto

Firma AVI Media deklaruje gotowość udostępnienia odsłuchu demo, tak aby potencjalny inwestor był pewien, że otrzyma produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij