Reflektor profilowy PHOENIX LED3

Firma Altman poszerza swoją ofertę produktową o reflektor profilowy Phoenix LED3. Przy ponad 10 000 lumenów nowy Phoenix3 będzie najmocniejszym profilem w swojej klasie.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Reflektor profilowy Phoenix 3 LED 340W RGBL to najnowocześniejsza oprawa pod względem funkcji, stylu i wydajności. Zaprojektowany i skonstruowany z dbałością o wiele innowacyjnych szczegółów i funkcji. Charakteryzuje się większą wszechstronnością i efektywnością bez uszczerbku dla wydajności. Nowe i innowacyjne opcje sprawiają, że profile PHX LED idealnie nadają się do różnorodnych aplikacji. Świetnie sprawdzi się w teatrach, studiach telewizyjnych i wszędzie tam, gdzie wymagana jest doskonała, energooszczędna wydajność oświetlenia.

Producent wyposażył reflektor w 340-watową matrycę LED w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim i limonkowym. Jej konstrukcja zapewnia najsilniejszą kombinację nasyconych kolorów i pasteli dostępną obecnie w jednym silniku.

Zachowuje wszystkie unikalne cechy linii Phoenix, w tym obracany tubus 360°, zamykane przesłony i zamkniętą kolorową ramkę.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij