Robe Esprit

Zbliżają się targi PLASA 2019, a co za tym idzie coraz więcej producentów zdradza, jakie nowe urządzenia będzie pokazywać podczas tego wydarzenia. Wśród tych firm nie mogło oczywiście zabraknąć marki Robe, która po raz kolejny wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, na których w przyszłości zapewne będą opierać się również inni producenci.

Mowa o modelu Esprit, który w wersji demo można było oglądać podczas targów Prolight+Sound we Frankfurcie. Głowica ruchoma Esprit to urządzenie z całkowicie wymiennym źródłem LED! Dodatkowo model wyposażono w bardzo mocne źródło światła LED i wysoce wydajny układ optyczny (27 000 lumenów), zakres zoomu 5,5 – 50°, system mieszaniem kolorów CMY, tarcza animacji, zmienne CTO, dwie tarcze kolorów, obrotowe i statyczne gobo, 6-płaszczyznowy obrotowy pryzmat oraz system C-Pulse ™ w celu optymalizacji pracy z najnowszymi kamerami HD i UHD. Czy faktycznie będzie to rewolucyjne rozwiązanie przekonamy się podczas targów PLASA 2019, gdzie odbędzie się oficjalna premiera urządzenie. Osoby, które z różnych względów nie dotrą na targi zapewne niedługo będą miały okazję obejrzeć głowicę w siedzibie firmy Prolight.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Robe Esprit

Zbliżają się targi PLASA 2019, a co za tym idzie coraz więcej producentów zdradza, jakie nowe urządzenia będzie pokazywać podczas...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij