Ruchoma głowica Wash Martin MAC Aura PXL

Martin MAC Aura PXL uzupełnia będącą standardem w branży linię washy Martin z technologią multi-soczewkową i technologią podświetlenia Aura. Większy i jaśniejszy niż MAC Aura, PXL charakteryzuje się znacznie wyższą intensywnością i ciaśniejszą wiązką w porównaniu do MAC Quantum Wash.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Martin MAC Aura PXL to pierwsza lampa typu wash na rynku, która posiada indywidualne sterowanie pikselami dla pikseli wiązki głównej i podświetleniem Aura. Pełna kontrola odbywa się przez DMX, Art-Net i sACN, a także własny, kreatywny protokół wideo P3 Martina. Aura PXL to kompaktowy rozmiar, niska waga oraz gwarancja jakości wykonania Martina. Producent wyposażył PXL w zestaw funkcji oraz proste i sprytne opcje konfiguracji i sterowania.

Dzięki systemowi mieszania kolorów i natychmiastowej reakcji koloru i intensywności, 19 indywidualnie kontrolowanym pikselom wiązki głównej i 141 indywidualnie kontrolowanym pikselom podświetlenia Aura, MAC Aura PXL jest doskonałym wyborem do mapowania pikseli. Paletę kolorów można również ustawić tak, aby w pełni pasowała do dowolnego innego produktu opartego na P3 w zestawie, umożliwiając bezproblemowe dopasowanie urządzenia.

Dzięki temu MAC Aura PXL jest idealny do pracy na dużych scenach koncertowych, eventach czy w klubach tanecznych. Bardzo cichy system chłodzenia sprawia, że PXL świetnie sprawdzi się również w studiach telewizyjnych, teatrach i wszędzie tam, gdzie wymagana jest cicha praca urządzeń.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij