Ruchome lustro Claypaky ReflectXion

Nie wszystkie urządzenia oświetleniowe na scenie muszą być oprawami świecącymi. Świadczy o tym Claypaky Reflectxion - ruchome lustro nowej generacji. Jest to narzędzie dla projektantów oświetlenia, które pozwala jeszcze bardziej rozwinąć kreatywność.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ] 

ReflectXion to wysoce odblaskowe ruchome lustro o wymiarach 390 na 280 mm, o współczynniku odbicia do 99% bez aberracji chromatycznych. ReflectXion może przekierowywać wiązki światła z dowolnego źródła z taką samą intensywnością. Urządzenie może poruszać się płaszczyźnie PAN 540° i zapewnia ciągły ruch w TILT przy regulowanych prędkościach. Co więcej, lustro ReflectXion jest takie samo po obu stronach, co daje dwie wysoce odblaskowe powierzchnie, którymi można kierować wiązki światła.

W narzędziu zastosowano te same sposoby wieszania jak, w normalnych oprawach Claypaky. To kompaktowe, ruchome lustro może być używane praktycznie wszędzie na scenie lub poza nią w dowolnej pozycji roboczej. Do kontroli urządzenie wykorzystuje tylko sześć kanałów DMX, a rozdzielczość PAN i TILT są 16-bitowe dla precyzyjnych ruchów.

Urządzenie ma wbudowane menu LCD, które jest bardzo przyjazne dla użytkownika i sprawia, że adresowanie i konfiguracja jest bardzo prosta.

Reflectxion to proste, ale skuteczne narzędzie, które dodaje odrobiny magii każdemu pokazowi.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij