Scena Jutra 2021

W imieniu organizatorów z przykrością zawiadamiamy, że z powodu pandemii wirusa SARS-COV-2 Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych – Scena Jutra 2021 została przeniesiona na nowy termin. Wydarzenie, które pierwotnie zostało zaplanowane na 17-18 lutego 2021, odbędzie się w terminie 17-18 listopada 2021. Zmianie nie ulega miejsce, w którym odbędzie się Konferencja. Pozostaje nim Teatr Wielki – Opera Narodowa. Szczegółowy harmonogram oraz lista prelegentów zostaną podane do publicznej wiadomości bliżej ostatecznego terminu Konferencji. W czasie oczekiwania na spotkanie w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej można wziąć udział w internetowych prelekcjach i dyskusjach z ciekawymi osobistościami z Polski i ze świata podczas Scena Jutra ON LINE. Więcej informacji na temat tej nowej inicjatywy już wkrótce.

Poprzednia edycja Międzynarodowej Konferencji Nowych Technologii Scenicznych, Scena Jutra 2020 w ciągu dwóch dni przyciągnęła do Teatru Wielkiego – Opery Narodowej kilkaset uczestników. Wydarzenie podzielono na dwie części. Pierwszą z nich była Konferencja Scena Jutra, podczas której zgromadzeni w Sali Kameralnej uczestnicy mogli posłuchać niezwykle ciekawych prelegentów, w tym Dana Brauna, show directora zespołu Metallica, scenarzysty i scenografa Giorgosa Stylianou-Matsisa, Glena Kelly’ego z The Imaginarium Studios, Pascala Richera z 4U2C Design Studio/Cirque du Soleil Entertainment Group, Małgorzaty Szabłowskiej z Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, czy Pawła „Spidera” Pająka z Percepto [LAB] i wielu innych. Równocześnie na Salach Redutowych odbywały się Dyskusje, Warsztaty, Wystawa Scena Jutra. Tam uczestnicy wzięli udział w 16 panelach dyskusyjnych z rekordową liczbą 64 panelistów. W osobnej przestrzeni wystawienniczej, na 19 stoiskach, swoje miejsce znaleźli zarówno dystrybutorzy, jak i dostawcy.

Sukces, jakim okazało się to wydarzenie, doprowadził do powołania Fundacji Scena Jutra, która w ramach prowadzonej działalności przygotowuje wspólnie z Teatrem Wielkim – Operą Narodową kolejną, czwartą już edycję Konferencji Scena Jutra. Ciekawi prelegenci, wykłady edukacyjne, panele dyskusyjne, a także wystawa sprzętu i technologii scenicznych – to wszystko będzie dostępne dla uczestników. Do zobaczenia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej 17 i 18 listopada na Scenie Jutra 2021.

www.scenajutra.pl

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

No Content Available

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij