Soundcraft Vi5000 w Estradzie Rzeszowskiej

Estrada Rzeszowska to istniejąca od 1958 roku instytucja, wpisana do Rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Prezydenta Miasta Rzeszowa. Zajmuje się prowadzeniem działalności kulturalnej w Rzeszowie i profesjonalną organizacją miejskich wydarzeń kulturalnych, lokalnych interdyscyplinarnych festiwali, koncertów i recitali.

Estrada Rzeszowska zapewnia także obsługę techniczną wszelkich imprez obejmującą między innymi nagłośnienie i oświetlenie a podczas realizacji korzysta z najlepszych rozwiązań technicznych. Doskonały przykład stanowi wykorzystywana przez wiele lat niezawodna i popularna konsoleta Soundcraft Vi6. Od lipca bieżącego roku, specjaliści Estrady Rzeszowskiej mają przyjemność pracować na jednym z flagowych modeli brytyjskiego producenta -Vi5000.

Model Vi5000 składa się ze sterownika, stageboxa 64/32 oraz Local Racka zapewniającego 128 kanałów miksowania, próbkowanie 96kHz, obsługę 384 kanałów I/O oraz 32 szyny miksujące (mono i stereo). Vi5000 oferuje szereg wirtualnych narzędzi bazujących na analogowych modelach, w tym BSS DPR901ii (equalizer dynamiczny), korektor graficzny bazujący na BSS960 czy efekty Lexicon z czternastoma efektami typu reverb, siedmioma delay i ośmioma pitch shifter. Vi5000, jak wszystkie konsolety z serii Vi, od Vi1000 aż po Vi7000, oferuje w standardzie Dante oraz Madi, automikser od Studera oraz monitorwanie pracy mikrofonów Shure, Sennheiser i AKG z poziomu wbudowanych monitorów konsolety.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij