Turbosound Manchester

Niedawno brytyjska marka Turbosound postanowiła powrócić na rynek wielkoformatowych systemów liniowych, konstruując nową serię Manchester. Producent planuje wprowadzić system do sprzedaży w Polsce jeszcze w tym roku.

Czytaj

dB Technologies VIO C

Nowa odsłona stałokątowych systemów nagłośnieniowych od włoskiego producenta firmy dBTechnologies nosi nazwę VIO C. Kompletna seria dwudrożnych aktywnych systemów liniowych przeznaczona zarówno do instalacji stałych jak i touringu.

Czytaj

Behringer WING – Maciej Szewczyk (SoundTrade) i Karol Dzienisiuk (KMD Studio)

SoundTrade, oficjalny dystrybutor wielu uznanych marek produkujących szeroko pojmowany sprzęt nagłośnieniowy, przywitał w swoich progach najnowsze dziecko firmy Behringer. Jest to długo wyczekiwana konsoleta dźwiękowa, o wdzięcznym, pisanym dużymi literami symbolu: WING. Dokładnie 5 lutego 2020 jeden z pierwszych egzemplarzy tego produktu z obrotu oficjalnego dystrybutora trafił do firmy KMD...

Czytaj

Materiały edukacyjne Audient

Audient - brytyjski producent interfejsów audio, przedwzmacniaczy mikrofonowych i analogowych konsolet studyjnych, przygotował na swojej stronie internetowej mnóstwo wartościowych materiałów edukacyjnych, opracowanych przez doświadczonych producentów i kompozytorów.

Czytaj

Szkolenia online Powersofta

Powersoft proponuje wartościowy cykl szkoleń online z najważniejszych zagadnień dotyczących swoich produktów. Szkolenia są bezpłatne, dostępne dla wszystkich, którzy się zarejestrują i będą prowadzone w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim.

Czytaj
soundtrade

Więcej informacji

Dane kontaktowe

ul. Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno
+48 22 632 02 85

[email protected]
Close Menu
Zamknij