KLARK TEKNIK DN9610, DN9620, DN9630 i DN9650

Premiera konsolety Midas PRO1 miała miejsce w 2012 roku. W branży audio jest to czas odległy, jednak zamiarem niniejszego testu jest przewartościowanie rozwiązań dostępnych w tym właśnie modelu w czasie współczesnym, również pod względem rozszerzenia możliwości samej konsolety poprzez zastosowanie urządzeń dodatkowych, produkowanych przez firmę Klark Teknik. Przedstawiamy drugą część testu poświęconą urządzeniom peryferyjnym.

Czytaj

dBTechnologies Demo Day

Polski dystrybutor dBTechnologies zaprasza na DEMO DAY, podczas którego będzie można zapoznać się z najnowszymi systemami włoskiego producenta z serii VIO. Wśród nich, długo oczekiwany w Polsce, VIO L212. Wydarzenie odbędzie się odbędzie się 8 maja 2019 r. w Piasecznie.

Czytaj

Nowy dystrybutor marki Audient

Z początkiem kwietnia dystrybucję produktów marki Audient przejmuje SoundTrade z Piaseczna. Audient to uznany na świecie brytyjski producent zaawansowanych interfejsów audio, referencyjnych przedwzmacniaczy mikrofonowych oraz doskonałych, analogowych konsolet studyjnych, zaprojektowanych z myślą o wysokich wymaganiach profesjonalistów.

Czytaj

MIDAS PRO1

Midas PRO1 to konsoleta, której premiera datowana jest na rok 2012. W branży audio jest to czas odległy, jednak zamiarem niniejszego testu jest przewartościowanie rozwiązań dostępnych w tym właśnie modelu w czasie współczesnym, również pod względem rozszerzenia możliwości samej konsolety poprzez zastosowanie urządzeń dodatkowych, produkowanych przez firmę Klark Teknik.

Czytaj
soundtrade

Więcej informacji

Dane kontaktowe

ul. Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno
+48 22 632 02 85

[email protected]
Close Menu
Zamknij
X