Subwoofer JBL IRX115S

JBL IRX to seria skierowana do wszystkich, którzy szukają solidności, wysokiej skuteczności i dobrego brzmienia przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Najnowszym członkiem tej niezwykle popularnej rodziny produktów jest kompaktowy, przenośny, niskotonowy głośnik IRX115S.
JBL IRX

JBL IRX115S czerpie to, co najlepsze z profesjonalnych technologii touringowych, tak aby zapewnić doskonały dźwięk najwyższej jakości. Wbudowany DSP pozwala dostosować optymalny punkt podziału pasma dla kolumn JBL IRX112BT oraz JBL IRX108BT.

JBL IRX 115

Do dyspozycji są trzy punkty podziału – 120 Hz, 100 Hz i 80 Hz. Dodatkowo na panelu znajdziemy niezwykle przydatny przełącznik polaryzacji oraz 2 wejścia XLR Combo i 2 wyjścia XLR. IRX115S, jak nazwa wskazuje został wyposażony w potężny 15-calowy głośnik niskotonowy z 3-calową cewką Voicecoil, który generuje płynną, szczegółową i głęboką odpowiedź niskich częstotliwości. Urządzenie zapewnia przetwarzanie dźwięku w zakresie od 35 Hz do 147 Hz (-10 dB) i maksymalny poziom SPL 128 dB. Jego moc znamionowa wynosi 1.300 W. Urządzenie zamknięto w obudowie Bassreflex zwiększającej efektywność przetwornika i ograniczająca zniekształcenia. Obudowa wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty ułatwiające transport a jej przód chroni solidna wzmocniona kratka pozostająca bez wpływu na parametry akustyczne. Na pokładzie znajdziemy również wbudowane, standardowe mocowanie umożliwia integrację z IRX108BT, IRX112BT lub innymi głośnikami. Całość waży 29.65 kg.

Seria JBL IRX oferuje legendarną jakość JBL Professional. 8-calowe głośniki IRX108BT i 12-calowe IRX112BT posiadają wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do realizacji live.

JBL IRX115S

Począwszy od rzeczywistych ustawień korektora i automatycznej eliminacji sprzężenia zwrotnego dbx AFS™, a skończywszy na transmisji bezprzewodowej Bluetooth i Ducking (wyciszającą automatycznie muzykę, gdy wykryty będzie sygnał z mikrofonu).

Świadomi budżetu muzycy, DJ’e, prezenterzy i instruktorzy fitness mogą liczyć na wszechstronne, w pełni funkcjonalne, przenośne nagłośnienie JBL Professional z serii IRX, które zapewnia olśniewający dźwięk, dużą moc i prostotę obsługi.

JBL IRX115S

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

No Content Available

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij