Subwoofer studyjny Genelec W371A SAM Woofer System

Absolutna rewelacja w zakresie niskich częstotliwości. Dzięki W371A możesz wreszcie pożegnać się ze szkodliwym wpływem pomieszczenia na reprodukcję LF.

W371A to idealne uzupełnienie modeli 8341, 8351 i 8361. Pozwala na stworzenie serii pełno pasmowych rozwiązań monitorowych o niezrównanej neutralności.

Umożliwia bezkompromisową kontrolę kierunkowości i efektów akustycznych pomieszczenia. Oferuje wszystkie zalety głównego monitora. Dodaje swobodę lokalizowania tego systemu wolnostojącego w optymalnych pozycjach w pomieszczeniu odsłuchowym. Dzięki niemu możliwa jest opcja przełączania między monitorami bliskiego pola i głównymi bez przesuwania obrazu dźwiękowego.

W371A dokładnie dostosowuje wydajność systemu do pomieszczenia.  Oferuje bardziej płaską, płynniejszą odpowiedź pomieszczenia z bardziej spójnym obrazowaniem LF. Trzy różne tryby pracy pozwalają na wybór płaskiej i neutralnej odpowiedzi LF. Dzięki nim unikniesz wycinania rezonujących częstotliwości. Poszerzysz kierunkowości głównego monitora aż do najniższych częstotliwości LF. Zredukujesz szkodliwe odbicia od ścian, sufitu lub podłogi.

W371A używa oprogramowania GLM do wyboru i optymalizacji przetwarzania sygnału. Pozwala to uzyskać najlepszy tryb promieniowania LF, biorąc pod uwagę zarówno lokalizację monitora, jak i pozycję odsłuchu.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij