Światowa telewizyjna premiera Martin Mac Aura PXL w Polsce

O najnowszym produkcie jednego z czołowych producentów oświetlenia na świecie pisaliśmy już w poprzednich numerach. Martin Mac Aura PXL to najnowszy LED wash pochodzący od uznanego duńskiego producenta oświetlenia. Urządzenie miało swoją premierę kilka miesięcy temu i jest kontynuacją serii produktów VDO pozwalających wykorzystywać oświetlenie także jako wsparcie multimediów, czy odtwarzania sygnału video.

O pierwszym z produktów tej linii pisaliśmy dokładnie rok temu (Martin Atomic Dot) w kontekście wykorzystania go w programie The Voice of Poland. Również i tym razem dystrybutor Martina w Polsce – firma Stage Source, zadbał o mocne wejście swojej nowości na rodzimy rynek. Mac Aura PXL zaświeciła i urozmaiciła swoją obecnością wszystkie odcinki na żywo popularnego Voice’a, co przy okazji było premierowym otwarcie produktu w ramach produkcji TV na świecie.

Przypominamy, że nowość Martina to 19 diod LED RGBW x 40 W każda, z efektem piksel aury (141 indywidualnie sterowanych diod LED!), zoom od 7 ° do 59 ° i nawet do 512 kanałów w najwyższym mode. Efekty, które można generować za pomocą tej ruchomej głowy, są imponujące – my już widzieliśmy.

Wszystkich chcących zapoznać się z tą nowością, odsyłamy do strony producenta oraz dystrybutora.

 

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij