Easy Drape – mobilne kurtyny od Show Tex i Ast-Projekt

EasyDrape to rozwiązanie doskonale dopasowane do wielu zastosowań, np. podczas targów, wydarzeń kulturalnych, czy wszelkiego rodzaju ekspozycji.

System mobilnych kurtyn Easy Drape opiera się na teleskopowo regulowanych poziomych poprzeczkach i pionowych wspornikach mocowanych do stalowej bazy. Łatwość montażu pozwala aby jedna osoba samodzielnie zbudowała proste wysłony. Pozioma poprzeczka wyposażona jest w rzep, który umożliwia szybki montaż tkaniny. Fakt że rzep znajduje się po obu stronach poprzeczki pozwala na zawieszenie dwóch tkanin.

Tymczasowe garderoby, stoiska targowe, horyzonty, wysłony sceny lub FOHa,  przedzielenia pomieszczeń to tylko nieliczne przykłady zastosowań systemu.

Easy Drape to oszczędność czasu i miejsca magazynowego. Używając EasyDrape zamiast kratownicy możesz wysłonić przestrzeń o wysokości 1-5 metrów. Ruchome łączniki pozwalają na instalację systemu w kilku kierunkach jednocześnie, umożliwiając tworzenie wielu narożników za pomocą jednego łącznika. Czterostronna głowica na szczycie wspornika pionowego daje możliwość zamontowania szeregu akcesoriów, m.in. klamry typu aliscaf.

System zapewnia szybką teleskopową regulację wysokości i niezawodną konstrukcję. Standardowy zestaw EasyDrape łatwo mieści się w case. Różne aplikacje EasyDrape może teraz tworzyć tylko jedna osoba. Wszystkie nowe akcesoria są kompatybilne z oryginalnym systemem rur i zasłon a nowy łącznik sprawia, że tworzenie świetnie wyglądających tuneli i ścieżek na wydarzeniu jest jeszcze łatwiejsze.

Easy Drape łatwo połączysz z systemem kurtynowym by uzyskać otwieraną kurtynę lub przegrodę. Dodatkowe akcesoria dają możliwość zbudowania tunelu lub namiotu.

Dowiedz się więcej na temat zakupu lub wynajmu:

www.showtex.pl
www.ast-projekt.eu

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij