Target Sound na Lucca Summer Festival

Lucca Summer Festival to jeden z najbardziej znanych i uznanych festiwali na świecie. Ta wyjątkowa impreza od 1998 gościła w sumie 289 najwybitniejszych wokalistów i muzyków z całego globu. Nie inaczej było podczas tegorocznej edycji, na której wystąpiły gwiazdy największego światowego formatu, m.in.: Sting, Scorpions, Ennio Morricone, TOTO i Eros Ramazotti.

Na tym letnim firmamencie gwiazd w Lucca jest także miejsce dla Polski. Zajmuje je śląska firma TARGET SOUND, która jest partnerem K1 L-Acoustics oraz GTO OUTLINE. To właśnie ona została wybrana przez organizatorów do nagłośnienia koncertów za pomocą systemów Outline GTO. Włosi wiedzą, co robią – przecież kochają to, co ‘bello’, ‘ideale’ i ‘perfetto’! W tym roku zaufali polskiej firmie i zanosi się, że podobnie postąpią w przyszłym sezonie. Tym bardziej, że nie tylko Sting i Scorpions byli zadowoleni z brzmienia swoich występów, ale także pozostałych 23 wykonawców. Jednym słowem: tym razem nie „z ziemi włoskiej do Polski”, tylko odwrotnie: polska firma w Italii!

Fot:  F. Prandoni

Target Sound z Chorzowa zajmuje się kompleksową obsługą techniczną wydarzeń w zakresie dźwięku, światła, multimediów i techniki sceny. Firma realizuje koncerty, widowiska, festiwale, eventy sportowe, trasy koncertowe, koncerty muzyki klasycznej, wydarzenia e‑sportowe, plenerowe spektakle opery i teatru, musicale, widowiska telewizyjne, konferencje, projekcje architektoniczne. Target Sound realizował koncerty największych gwiazd z kraju i zagranicy oraz obsługiwał szereg prestiżowych imprez i wydarzeń. Doświadczony i profesjonalny zespół składający się z inżynierów dźwięku, światła, wizji oraz riggerów jest w stanie podołać nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Wszyscy są prawdziwymi pasjonatami i gwarantują sukces każdego przedsięwzięcia.

Fot:  F. Prandoni

www.targetsound.pl

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

No Content Available

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij