AUDIO-TECHNICA seria 3000

Audio-Technica od ponad pięćdziesięciu lat jest czołowym producentem mikrofonów, słuchawek wkładek gramofonowych i urządzeń w technice bezprzewodowej. Produkty japońskiej marki znajdziemy zarówno na scenach, w studiach nagrań oraz w salach konferencyjnych. Firma nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej oferty i ulepszaniem już istniejących produktów czego doskonałym przykładem jest najnowsza, czwarta generacja systemów bezprzewodowych serii 3000.

Czytaj

KLARK TEKNIK DN9610, DN9620, DN9630 i DN9650

Premiera konsolety Midas PRO1 miała miejsce w 2012 roku. W branży audio jest to czas odległy, jednak zamiarem niniejszego testu jest przewartościowanie rozwiązań dostępnych w tym właśnie modelu w czasie współczesnym, również pod względem rozszerzenia możliwości samej konsolety poprzez zastosowanie urządzeń dodatkowych, produkowanych przez firmę Klark Teknik. Przedstawiamy drugą część testu poświęconą urządzeniom peryferyjnym.

Czytaj

PROLIGHTS PANORAMA IP SPOT

W ostatnim okresie byliśmy świadkami dużych sukcesów firmy Music and Lights. Także na polskim rynku produkty marki Prolights (wchodzącej w skład grupy Music and Lights) zagościły już na dobre i myślę, że w obecnej chwili spora liczba opracowań riderowych (dotyczących zarówno małych, jak i większych scen) opiera się na tych...

Czytaj

SENNHEISER IE 40 PRO

W dzisiejszych czasach profesjonalni muzycy sceniczni coraz częściej korzystają z odsłuchu dousznego. Spowodowane jest to oczywiście wygodą, ale też dbałością o słuch. Niejednokrotnie jednak takie rozwiązanie wykracza poza możliwości finansowe początkujących lub średniozaawansowanych muzyków, z czym postanowił walczyć Sennheiser, tworząc linię profesjonalnych i przyjaznych dla portfela systemów dousznych, którą otwiera model IE 40 PRO.

Czytaj

CLAYPAKY Sharpy Plus

Często słyszy się wśród realizatorów to samo pytanie: „co jeszcze wymyślą producenci?” Co rusz na rynku pojawiają się urządzenia, które posiadają zupełnie nowe, innowacyjne funkcje. Mowa tutaj na przykład o Robe T1 Profile, o którym pisaliśmy w jednym z wcześniejszych artykułów. Tym razem postanowiliśmy „zbadać” nowe urządzenia Claypaky, odświeżoną wersję...

Czytaj

LIGHT GO- Star Beam 150

Nowe technologie w świetle bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Jeszcze do niedawna wąskie wiązki światła były zarezerwowane tylko dla dużych produkcji telewizyjnych. By zrobić efekt wow, ze względu na specyfikę opraw, należy zastosować sporą ilość głowic typu beam. Dalej urządzenia należy przetransportować, przygotować konstrukcje, dystrybucje zasilania i odpowiedni sterownik do zarządzania...

Czytaj

MIDAS PRO1

Midas PRO1 to konsoleta, której premiera datowana jest na rok 2012. W branży audio jest to czas odległy, jednak zamiarem niniejszego testu jest przewartościowanie rozwiązań dostępnych w tym właśnie modelu w czasie współczesnym, również pod względem rozszerzenia możliwości samej konsolety poprzez zastosowanie urządzeń dodatkowych, produkowanych przez firmę Klark Teknik.

Czytaj

CHAMSYS QuickQ 10

Trzeba powiedzieć jasno, że jest wiele eventów, gdzie bardzo rozbudowany sterownik jest po prostu zbędny. I właśnie do takich celów stworzono rodzinę QUICKQ. Chyba nie można tu już nic dodać. Każdy świadomy realizator opanuje to urządzenie w pięć minut, a osoby które zaczynają swoją przygodę z oświetleniem na pewno nie...

Czytaj

BEHRINGER X Touch One

Behringer przez 30 lat swojej działalności na rynku audio wyrobił sobie uzasadnioną rozpoznawalność. Firma dostarcza rozwiązania zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników komercyjnych. Jedną z ostatnich nowości firmy jest X-Touch One. Niewielki ale pełen możliwości kontroler przeznaczony do pracy z programami DAW.

Czytaj

PRIMACOUSTIC Paintables

Panele akustyczne Primacoutic z serii Paintables spiszą się świetnie wszędzie tam, gdzie potrzeba adaptacji akustycznej łączy się z poczuciem stylu i nowoczesnym designem. Do grona ich zalet możemy zaliczyć nienaganną jakość wykonania, dbałość o wytrzymałą konstrukcję oraz świetne parametry akustyczne.

Czytaj

JBL 306P MkII

JBL 306 MkII to monitor dedykowany do domowych pracowni, oferujący bardzo dobrą jakość dźwięku nie tylko w jednym punkcie, co docenią kompozytorzy/producenci/technicy, którzy często zmieniają pozycję i miejsce podczas pracy, chodząc od instrumentu do instrumentu, lub od jednego urządzenia do drugiego.

Czytaj
Close Menu
Zamknij
X