Nowości Ashly Audio na InfoComm 2019

Podczas targów InfoComm 2019 Ashly Audio zaprezentowało 11 nowych produktów, które są wynikiem innowacji ukierunkowanej na zapewnienie odpowiednich rozwiązań i poprawę aspektów komfortu użytkowania zarówno dla użytkownika, jak i integratora profesjonalnego sprzętu audio.

Czytaj

Arena Gliwice

Arena Gliwice to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce. Trybuny hali mogą pomieścić ponad 17 tysięcy widzów, a kubatura obiektu wynosi blisko 555 tys. m3. Projekt systemu DSO zintegrowanego z systemem nagłośnienia komercyjnego oraz dostawę urządzeń do Areny Gliwice zrealizowała firma TOMMEX Żebrowscy Sp. J.

Czytaj

Dynacord IPX

Firma Dynacord, tworząca wiodące w branży rozwiązania dla projektów instalacyjnych, prezentuje nową serię końcówek mocy IPX. Jest to dumna kontynuacja rozwiązań wprowadzonych z serią wzmacniaczy C, która odniosła ogromy sukces.

Czytaj

Community IV6

Nagłośnienie Community z serii I charakteryzuje precyzyjna kierunkowość, spójność brzmienia i różnorodność modeli w ramach jednej serii, umożliwiająca dopasowanie systemu nagłośnienia do skali danego obiektu.

Czytaj
tommex

Więcej informacji

Dane kontaktowe

ul. Arkadowa 29
02 - 776 Warszawa
tel.: +48 (22) 853 58 02
faks: +48 (22) 852 30 50

tommex@tommex.pl
Close Menu
Zamknij