Rozmowa z Mateuszem Dudzińskim – Allen&Heath dLive C3500 na trasie Bass Astral x Igo

„It’s dark tour” – tak nazywała się trasa koncertowa duetu Bass Astral x Igo. Pierwszy z cieszących się ogromną popularnością koncertów odbył się na Torwarze, a później artyści spotkali się z publicznością w tak znanych i dużych arenach koncertowych jak: Arena Gliwice, Hala Stulecia we Wrocławiu, Ergo Arena w Sopocie czy Arena Poznań. Realizatorem wszystkich koncertów trasy był Mateusz Dudziński, który pracował na konsolecie Allen&Heath dLive C3500, na której był miksowany zarówno front, jak i monitory dla potrzeb systemu mikserów personalnych ME-1, z pomocą których artyści sami korygowali sobie proporcje w uszach. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z realizatorem, w którym opowiada o konfiguracji systemu miksującego i mówi o tym, dlaczego zdecydował się sięgnąć właśnie po konsoletę Allen&Heath dLive.

Czytaj dalej

Schafter zamknięty w futurystycznym cube

Tego młodego artysty – muzyka i producenta – chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Przez niejednego dziennikarza i youtubera został okrzyknięty najzdolniejszym polskim twórcą i rzeczywiście w wielu kręgach jest traktowany jak objawienie. Choć kariera Wojciecha Laskowskiego (bo tak naprawdę nazywa się Schafter) zaczęła się dosyć przypadkowo, to dziś nikt już nie kwestionuje powagi jego kunsztu, który swoimi dokonaniami nadal zadziwia. Przypomnę tylko, że to właśnie jego utwór – „Hot coffee”, był w zeszłym roku na szczycie polskiego Spotify. Schafter pojawia się również w duecie z innym mocno akcentującym swoją obecność na rynku muzykiem, Taco Hemingwayem – na albumie „Pocztówka z WWA” znalazł się wspólnie wykonany utwór „Alert RCB”. W tym numerze przyjrzę się trasie koncertowej Schaftera, ale mogę zdradzić, że nasza redakcja przygotowuje również obszerny materiał z koncertowych wydarzeń Taco Hemingwaya.

Czytaj dalej

75-lecie firmy Sennheiser

Czołowy producent rozwiązań audio – Sennheiser, obchodzi w tym roku 75. rocznicę istnienia. Od momentu założenia to rodzinne przedsiębiorstwo kształtuje przyszłość audio, opracowując innowacyjne produkty i rozwiązania zapewniające wyjątkowe wrażenia dźwiękowe dla konsumentów oraz użytkowników profesjonalnych na całym świecie. Aby celebrować tę wyjątkową rocznicę, Sennheiser proponuje klientom ekscytujące promocje oraz specjalne edycje swoich legendarnych produktów.

Czytaj dalej

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Close Menu
Zamknij