Urodzinowa promocja legendarnych słuchawek Sennheiser HD 25

75 lat temu w czerwcu powstała firma Sennheiser. Z tej okazji niemiecki producent przygotował wyjątkową ofertę: legendarne słuchawki Sennheiser HD 25 będą dostępne w detalicznej cenie katalogowej 449 zł zamiast 649 zł.

Przez ponad 30 lat kultowe słuchawki HD 25 stały się standardem i punktem odniesienia w profesjonalnych zastosowaniach – zarówno w przypadku transmisji radiowych i telewizyjnych, jak i stanowisk DJ-skich na całym świecie. Jako najbardziej udane profesjonalne słuchawki Sennheisera, HD 25 same w sobie są legendą.

Każdy, kto zamówi HD 25 w czerwcu w sklepach partnerskich Sennheiser, ma szansę otrzymać limitowaną wersję słuchawek. Aczkolwiek trzeba mieć szczęście, ponieważ na całym świecie dostępnych jest tylko 25 000 sztuk HD 25 w tej wyjątkowej edycji. Oprócz zwykłych czarnych nauszników, HD 25 Limited Edition zawierają dodatkowe żółte nauszniki, inspirowane słynnymi kolorami innej legendy – modelu Sennheiser HD 414, pierwszych na świecie otwartych słuchawek. Słuchawki HD 25 Limited Edition mają również stary logotyp Sennheisera na nausznikach i są zapakowane w pudełko w stylu retro.

Wielokrotnie nagradzany filmowiec Geert Verdickt przetestował legendarną trwałość HD 25 w serii naukowych testów z użyciem arbuza… nie próbuj tego w domu!

Zainteresowany tym, jak HD 25 trafiły na stanowisko DJ-a?

Odwiedź stronę https://sennheiser.pl/sklep/promocje, aby sprawdzić dostępność słuchawek w oficjalnym sklepie Sennheiser.

Więcej na temat firmy Sennheiser przeczytasz na naszej stronie: https://muzykaitechnologia.pl/75-lecie-firmy-sennheiser/

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij