VDO Atomic Dot w „The Voice of Poland”

Hybrydowe oprawy Martin Professional VDO Atomic DOT trafiły do kolejnej edycji popularnego programu „The Voice of Poland”.

We wrześniu na antenę powraca „The Voice of Poland”. Będzie to już dziesiąta, jubileuszowa edycja, jednego z najpopularniejszych muzycznych programów telewizyjnych. Na planie, wśród wielu wykorzystanych urządzeń, znalazły się hybrydowe oprawy Martin Professional VDO Atomic DOT, będące połączeniem blindera, stroboskopu, spota oraz piksela wideo.

Urządzenie wyposażono w wewnętrzne podświetlenie RGB, które może być synchronizowane przez sygnał wideo (np. z media serwera), a ulokowane wewnątrz źródło ciepłego lub zimnego światła (model CLD lub WRM) sterowane niezależnie. Ponadto VDO Atomic DOT umożliwia kontrolę obu tych warstw poprzez protokoły P3, DMX, Art-Net lub sACN. Kompaktowa i przemyślana budowa tego niepozornego sprzętu pozwala na łączenie go w klastry w celu zbudowania całego panelu pikseli, a także mocowania go na statywach, kratownicach czy innych konstrukcjach. Dodatkowym ułatwieniem jest hybrydowy kabel łączący sygnał i zasilanie, który znacząco ograniczy czas montażu. Do tego wszystkiego należy doliczyć pasywny układ chłodzenia, standard IP65, możliwość doczepienia dyfuzora i „skrzydełek”. VDO Atomic DOT to  urządzenie, które umożliwia tworzenie niesamowitych efektów i elementów scenografii zarówno na scenie, jak i w studiach TV, klubach i teatrach.

Wszystkich zainteresowanych przetestowaniem VDO Atomic Dot zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem.

[email protected]
tel: 606 400 301

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij