Sennheiser Sound Academy

Firma Sennheiser zachęca do poszerzenia swoich kompetencji i skorzystania z bezpłatnych webinarów z zakresu AV i Pro Audio. Warto wykorzystać ten wyjątkowy i trudny czas spowodowany sytuacją epidemiologiczną aby zdobywać i pogłębiać istotną wiedzę techniczną, która przyniesie korzyści w przyszłości.

Czytaj

SCENA JUTRA 2020 – Relacja

Co jest największym problemem w szeroko pojętej branży scenicznej? Wydaje się, że to brak porozumienia. Jednak, czy to faktycznie trafne słowo. Może jednak bardziej odpowiednim określeniem jest brak zrozumienia. Nie wynika on ze złych chęci, tylko bardzo często z braku czasu na rozmowę, na poszerzanie wiedzy. Z jednej strony technicy,...

Czytaj

Harman University online

Harman University zaprasza na szkolenia online z zagranicznymi prelegentami. To idealny moment na zdobycie wiedzy od najlepszych profesjonalistów w branży z różnych zakątków świata. Pierwsze szkolenie na temat mikrofonów odbędzie się już w środę 1 kwietnia.

Czytaj

Akademia oświetleniowa SGM

Duńska firma SGM chcąc wesprzeć branżę w tych trudnych chwilach przygotowała inicjatywę pod nazwą "SGM Academy", na którą będą się składać filmy, prezentacje online oraz seminaria związane z szeroko pojętą tematyką oświetleniową.

Czytaj
Close Menu
Zamknij