Firma AV Light została wyłącznym dystrybutorem marki CHAINMASTER GmbH w Polsce. To uznany producent wyciągarek i sterowników eksportujący swoje urządzenia do 55 krajów na całym świecie.

Niemiecka firma CHAINMASTER została założona w 1994 roku i od tego czasu stała się jednym z wiodących na świecie producentów elektrycznych wciągarek łańcuchowych i sterowników dla branży eventowej. Szeroka gama produktów pokrywa swoją funkcjonalnością większość zastosowań scenicznych a ich wysoka jakość została doceniona przez wiele firm i prestiżowych obiektów kulturalnych. Do chwili obecnej w użyciu jest około 125 000 elektrycznych wyciągarek łańcuchowych CHAINMASTER, a firma eksportuje swoje produkty do 55 krajów na całym świecie. Co istotne firma posiada ogólnoświatową sieć biur konsultingowych, partnerów handlowych i przeszkolonych firm serwisowych, gwarantujących kompleksową obsługę posprzedażową.

Wszystkich zainteresowanych urządzeniami CHAINMASTER zapraszamy do kontaktu z firmą AV Light oraz do odwiedzenia stoiska marki na zbliżających się targach ISE, Hala 1 – stoisko D200