Content Marketing

Dotrzyj do odpowiedniej grupy docelowej

Poprzez serwis, portale społecznościowe i miesięcznik drukowany docieramy do ponad 60.000 czytelników miesięcznie.

O nas

Muzyka i Technologia to serwis i miesięcznik drukowany skierowany do specjalistów związanych z branżą rynku estradowego. Redaktorzy magazynu Muzyka i Technologia przybliżają kulisy najciekawszych wydarzeń muzycznych, skupiając się na ich stronie technicznej. Na łamach prezentowane są wywiady z realizatorami i najważniejszymi postaciami rynku rentalowego oraz porady wiodących ekspertów branży. Prezentujemy także interesujące pod względem realizatorskim instalacje stałe w obiektach użyteczności publicznej: kluby muzyczne, teatry, hale widowiskowe.

Portal

Liczba odwiedzin strony to miesięcznie ponad 25.000 odsłon. Na portalu publikowane są materiały o charakterze informacyjnym – PORADY, TESTY, NOWOŚCI sprzętowe oraz prezentacje VIDEO.

Muzyka i technologia

Szczegóły

MAGAZYN DRUKOWANY

Muzyka i Technologia dostępna jest w 400 punktach sprzedaży prasy na terenie całej Polski oraz darmowo wysyłana do głównych grup docelowych.

MiT ON-LINE

Dla użytkowników mobilnych magazyn Muzyka i Technologia jest dostępna w wersji ON-LINE, wystarczy zarejestrować się aby uzyskać darmowy dostęp do elektronicznej prenumeraty miesięcznika i archiwalnych numerów, którą można przeglądać bezpośrednio w przeglądarce www.

NEWSLETTER

Szybki i bezpośredni Newsletter wysyłany do ponad 10.000 sukskrybentów.

FB, LINKEDIN, INSTAGRAM

Muzyka i Technologia to grupa ponad 15.000 osób na profilach społecznościowych.

WIDEO YOUTUBE i FB

Na kanałach wideo prezentowane są nowe technologie dla rynku profesjonalnego, relacje z wydarzeń branżowych, premier nowych urządzeń, a także rozmowy z ekspertami rynku rentalowego.

Currently Playing

Współpracujemy z:

RM

Kontakt

Radosław Michalak
REKLAMA
+48 500 053 208

[email protected]

Close Menu
Zamknij