Content marketing

Dotrzyj do odpowiedniej grupy docelowej

Poprzez serwis, portale społecznościowe i miesięcznik drukowany docieramy do ponad 50000 czytelników miesięcznie.

O nas

Muzyka i Technologia to serwis i miesięcznik drukowany skierowany do specjalistów związanych z branżą rynku estradowego. Redaktorzy magazynu Muzyka i Technologia przybliżają kulisy najciekawszych wydarzeń muzycznych, skupiając się na ich stronie technicznej.

Na łamach prezentowane są wywiady z realizatorami i najważniejszymi postaciami rynku rentalowego oraz porady wiodących ekspertów branży. Prezentujemy także interesujące pod względem realizatorskim instalacje stałe w obiektach użyteczności publicznej: kluby muzyczne, teatry, hale widowiskowe.

Portal www.muzykaitechnologia.pl

Liczba odwiedzin strony to miesięcznie ponad 70000 odsłon.

Na portalu publikowane są materiały o charakterze informacyjnym – PORADY, TESTY, WYWIADY, INSTALACJE, NEWSY sprzętowe oraz prezentacje VIDEO.

 

Poniżej przedstawiamy aktualne statystyki dotyczące liczby odsłon stron portalu oraz docieralność za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych:

Magazyn drukowany

Muzyka i Technologia dostępna jest w 400 punktach sprzedaży prasy na terenie całej Polski oraz darmowo wysyłana do głównych grup docelowych.

MiT online

Ponad 3800 subskrybentów

Dla użytkowników mobilnych magazyn Muzyka i Technologia jest dostępna w wersji online.

Wystarczy zarejestrować się aby uzyskać darmowy dostęp do elektronicznej prenumeraty miesięcznika i archiwalnych numerów, którą można przeglądać bezpośrednio w przeglądarce www.

Newsletter

Szybki i bezpośredni Newsletter wysyłany do ponad 8000 subskrybentów.

Social media

Muzyka i Technologia to grupa ponad 20000 fanów na profilach społecznościowych.

Video YouTube

Na kanale video prezentowane są nowe technologie dla rynku profesjonalnego, relacje z wydarzeń branżowych, premier nowych urządzeń, a także rozmowy z ekspertami rynku rentalowego.