Jako oficjalny partner medialny Targów Integrated Systems Europe w Barcelonie, z radością informujemy, że jak co roku przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalny kod uprawniający do bezpłatnego wejścia na wszystkie dni targowe!

Kod zostanie automatycznie wczytany po przejściu na tą stronę.

ISE nie ma sobie równych pod względem miejsca nawiązywania nowych kontaktów, poznawania najlepszych rozwiązań oraz spotkań ze społecznością pro AV. ISE będzie gościło wiodące marki z całej branży, każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy interesuje się najnowszymi narzędziami do komunikacji i współpracy dla firm czy też w dziedzinach edukacyjnych; najlepszą technologią budynków mieszkalnych i inteligentnych, która dodaje czynnik wow do projektów; cyfrowym oznakowaniem, które naprawdę informuje i przyciąga uwagę; rozwiązaniami audio dla każdej przestrzeni i miejsca; czy też wyjątkowymi startupami, które wnoszą świeże pomysły.

NOWOŚĆ w 2022 r. — ISE połączyło siły z IOT Solutions World Congress (IOTSWC).

IOTSWC to największe międzynarodowe wydarzenie poświęcone transformacji przemysłu poprzez przełomowe technologie, na które zapraszani są  eksperci i firmy działające w obszarach takich jak Sztuczna Inteligencja, Digital Twins, Internet Rzeczy i Quantum Computing.

Zapraszamy i do zobaczenia w Barcelonie w dniach 10-13 maja!