Bpart AV zaprasza na webinar pt. “BIAMP – procesory AV, przegląd rozwiązań i możliwości systemów”. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z funkcjonalnościami procesorów DSP i wzmacniaczy z serii Tesira, Vocia, Audia i Nexia.

Oferta produktowa Biamp jest kompleksowa, składają się na nią kompatybilne ze sobą systemy audio i wideo, w skład których wchodzą głośniki, wzmacniacze, matryce, procesory sygnałów audio i wideo, mikrofony, a także systemy maskowania dźwiękiem. Rozwiązania BIAMP są skalowalne, można je spotkać zarówno w małych salach konferencyjnych, jak i w dużych kampusach i ośrodkach konferencyjnych. Zaawansowana technologia umożliwia rozbudowę systemu i jego aktualizację.

Produkty BIAMP są dedykowane dla firm i korporacji, hoteli, sklepów, restauracji, szkół i uczelni, służby zdrowia, instytucji administracji państwowej, lotnisk i wielu innych.

Webinar “BIAMP – procesory AV, przegląd rozwiązań i możliwości systemów” jest dedykowany integratorom systemów AV oraz administratorom IT odpowiedzialnym za utrzymanie i rozwój systemów AV. Spotkanie odbędzie się 10.12.2020 o godz. 14:00 na platformie ZOOM.

Zapraszamy do rejestracji: www.landpage.co/biamp