Marka Caymon, znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów transportowych, modularnych złącz, szaf rackowych i statywów, zaprezentowała nową powłokę, której używać będzie do produkcji skrzyni typu flight case.

Skrzynie typu flight case używane są w bardzo wielu branżach, nie tylko związanych z estradą. Pozwalają na bezpieczny transport niemal wszystkiego, od broni po nagłośnienie. Zewnętrzna warstwa, którą są pokryte ma ogromne znaczenie w codziennym użytkowaniu, o czym doskonale wiedzą projektanci z Caymon. Ich najnowsze dzieło, czyli powłoka ProShield, jest połączeniem wszystkich cech, które wymagane są od tego typu rozwiązań.

Jedną z najistotniejszych cech tej heksagonalnej konstrukcji jest znacznie większa wytrzymałość na zniszczenia, zarysowania, zalania oraz uszkodzenia chemiczne. Dodatkowo powłoka jest antypoślizgowa, co ma duże znaczenie przy większych, stackowanych skrzyniach transportowych. Dla tych, którzy zwracają uwagę na detale i wygląd, ważne będzie również to, że ProShield prezentuje się świetnie, nadając skrzyniom nowoczesnego i nietypowego wyglądu.