Firma Chauvet Professional konsekwentnie rozwija swoją linię produktów z IP65. Do serii Storm dołączył ostatnio nowy model Maverick Storm 1 Hybrid, charakteryzujący się sporymi możliwościami i niską masą nieprzekraczającą 30 kg.

Maverick Storm 1 Hybrid łączy najnowszą technologię serii Maverick IP65 z zaawansowanym systemem optycznym zaprojektowanym w celu optymalizacji mocy wyjściowej ze źródła Osram 420W 7700K. Hybrydowa konstrukcja zawiera w sobie funkcje Beam/Spot/Wash, a oferowana moc jest na miarę realizacji stadionowych. Urządzenie oferuje mieszanie kolorów CMY, zapewniające wyraziste czerwienie, zielenie i błękity, dzięki czemu w trakcie realizacji idealnie dopasowujące się do innych głowic serii Maverick.

Liniowy zoom działający w zakresie 0,8°-25,6° w trybie Beam, 1,3°-40,8° w trybie Spot i 3,6°-32,2° w trybie Wash, gwarantuje precyzyjne pokrycie w obu trybach projekcji, od wąskich skupionych wiązek po wyraźne, równomierne plamy. Maverick Storm 1 Hybrid wyposażono w bogaty zestaw funkcji: statyczne i obrotowe koła gobo, niezależne pryzmaty, koło animacji i efekt Frost. Głowica obsługuje protokoły DMX, ArtNet, sACN, RDM i W-DMX.

Jak zapewnia polski dystrybutor już wkrótce spodziewany jest zestaw urządzeń demonstracyjnych. Wszystkich zainteresowanych testami bądź zakupem zachęcamy do kontaktu z firmą LTT.