Firma Trascolor wzbogaciła swoje zaplecze sprzętowe o 200 głów Chauvet Professional Rogue Outcast 1 BeamWash. Urządzenie to łączy funkcjonalności beam i wash, z dodatkowym wielosegmentowym pierścieniem do efektów pikselowych. Dodatkowo, dzięki klasie szczelności IP65 może pracować zarówno we wnętrzach jak i w plenerze.

Transolor jako jeden z liderów branży w zakresie szeroko pojętego oświetlenia scenicznego, multimediów a także produkcji telewizyjnych i filmowych nieustannie dba o rozwój swojego zaplecza sprzętowego i systematycznie poszerza ofertę o kolejne niezawodne rozwiązania. Jedną z najnowszych inwestycji firmy jest zakup 200 głów Chauvet Professional Rogue Outcast 1 BeamWash.

Model Rogue Outcast 1 BeamWash jest lekką ruchomą głową o funkcjonalnościach beam i wash, z dodatkowym wielosegmentowym pierścieniem do efektów pikselowych. Unikalna optyka stworzona dla wąskich efektów strumienia daje zoom o zakresie od 3.9° do 55.3°, zapewniając dużą wszechstronność. Siedem źródeł LED RGBW mocy 45W łączy znakomite mieszanie barw z mocnym światłem oraz różnymi trybami regulacji. Pierścień składa się z 12 stref źródeł LED RGB, umieszczonych pod maskującym filtrem rozpraszającym. Tworzenie widowiskowych efektów dla pierścienia jest proste, dzięki zintegrowanym programom, które obsługują regulację jasności, tempa, oraz kolory tła i wzorca.

Urządzenie jest kompaktowe a jego masa nie przekracza 10 kg. Co istotne oprawa oferuje klasę szczelności IP65, co pozwala jej na pracę w trudnych warunkach pogodowych podczas realizowanych wydarzeń.