Commercial Audio jako dystrybutor profesjonalnych rozwiązań dźwiękowych, które na co dzień pracują w studiach nagrań, studiach radiowych, telewizyjnych na wozach transmisyjnych i szeroko pojętych przestrzeniach gdzie liczy się jakość dźwięku z radością dołącza do swojej oferty urządzenia firmy Marian Audio.

Marian Audio to Niemiecka manufaktura, która od ponad 25 lat opracowuje systemy dźwiękowe do rejestracji, które cechuje najwyższa jakość i niezawodność. Produkty tej marki są wykorzystywane w studiach nagraniowych, masteringowych, stacjach radiowych i telewizyjnych oraz w przemyśle nagraniowym na całym świecie. Aktualnie dostępne karty dźwiękowe Marian Audio to urządzenia, które często oferują znacznie więcej niż tylko możliwość przyjęcia i oddania profesjonalnych sygnałów audio. To również rozbudowane matryce z potężnie rozbudowaną aplikacja do zarządzania i miksowania sygnałów.

 

Firma Marian Audio to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i entuzjazm w tworzeniu cyfrowej technologii audio dla wygodniejszej pracy w studiach i wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba rejestracji sygnałów audio w różnych formatach. Większość z zespołu to muzycy z wieloletnim stażem, wyczuleni na dźwięk. Idea jaka przyświeca firmie Marian Audio to przyjazna i pełna wzajemnego szacunku atmosfera, dzięki której wspierający się zespół inżynierów może wspólnie tworzyć innowacyjne urządzenia oparte na wyrafinowanej technologii audio.