Już teraz możesz otrzymać zupełnie za darmo dodatkowy pakiet pluginów SSL Booster Pack. Wystarczy, że na terenie naszego kraju kupisz jeden z interfejsów audio SSL2 lub SSL2+, oznaczonych specjalną naklejką informującą o promocji i zarejestrujesz go na stronie producenta, podając kraj zakupu.

Po zarejestrowaniu interfejsu otrzymasz niezwykle bogaty pakiet wtyczek. Oprócz standardowo dołączanego pakietu SSL Production Pack, w skład którego wchodzą: SSL Vocalstrip2, SSL Drumstrip, SoundIN Reference, Arcade by Output, Antares Autotune, AmpliTube 5 SE, Native Instruments: Hybrid Keys & Komplete Start, Ableton Live 11 Lite, AAS Session Bundle i Samples from Loopcloud, otrzymasz dodatkowy pakiet SSL Booster Pack, zawierający:

  • Guitarstrip – to nowy plugin typu „cały rig w jednym procesorze” przeznaczony dla gitar elektrycznych, akustycznych i basowych. Posiada emulacje dwóch klasycznych obwodów nasycenia – wzmacniacza gitarowego i basowego, a także prosty w użyciu kompresor wyposażony w auto gain, dobarwiające EQ oraz moduł korekcji fazy.

  • X-Saturator – oferuje szeroki wachlarz analogowych przesterów. Jest to emulacja analogowej konstrukcji bazującej na obwodzie lampowym (harmoniczne 2 rzędu), obwodzie tranzystorowym (harmoniczne 3 rzędu) lub połączeniu obu. Przy niskim nasyceniu brzmienie przesteru jest łagodne i ciepłe, co sprawia, że instrumenty są ładnie osadzone w miksie, natomiast dodając nieco konturu pozwala instrumentom wybić się w miksie. Trzeba pamiętać, że zwiększając poziom nasycenia zwiększa się też poziom przesteru, co może być również efektem pożądanym.

  • FlexVerb – to w pełni funkcjonalny i niezwykle wszechstronny reverb SSL zaprojektowany do szybkiego i intuicyjnego użycia w miksie. Kombinacja wczesnych i późnych odbić w interfejsie FlexVerb pozwala uzyskać naturalny room wzbogacony o niezwykle zróżnicowane opcje wybrzmienia.

To wyjątkowa okazja na wyposażenie swojej pracowni w interfejs światowej klasy producenta, którego brzmienie urządzeń słychać w większości utworów jakie kiedykolwiek zostały nagrane. Teraz z bogatym pakietem wtyczek SSL i narzędzi do produkcji muzyki od innych producentów – wszystko w jednym pakiecie.

Promocja na dodatkowy pakiet pluginów obowiązuje od 15 września do 31 grudnia 2023. Szczegółowa instrukcja rejestracji jest dostępna na stronie internetowej polskiego dystrybutora.