Firma SoundTrade zaprasza na Demo Day poświęcony nowym modelom z serii VIO włoskiej marki dBTechnologies. Główną atrakcją wydarzenia będzie odsłuch systemu opartego na najnowszych modułach liniowych VIO L1610. Wydarzenie skierowane jest w szczególności do realizatorów dźwięku, techników estradowych, właścicieli firm nagłośnieniowych i innych profesjonalistów z branży, którzy zainteresowani są nowymi rozwiązaniami i możliwościami systemów dBTechnologies VIO.

Demo Day 2023 odbędzie się we wtorek 25 kwietnia 2023 r. w godz. 12.00 – 17.00. Specjalnie przygotowanego i skonfigurowanego zestawu posłuchać będzie można w showroomie firmy SoundTrade w Piasecznie. Wśród zaproszonych gości pojawią się m.in. Andrea Brasolin inżynier systemów dBTechnologies oraz Maciej Mularczyk, który wystąpi z prezentacją praktycznego użycia systemu VIO na podstawie wielościeżkowego materiału live i konsolety MIDAS Heritage HD96.

W trakcie pokazu w ramach odsłuchu muzyki na żywo wystąpi Patryk Pietrzak, łódzki aktor i muzyk znany m.in. z występów w programie “Must Be The Music”. W ramach odsłuchu muzyki mechanicznej udostępnimy możliwość odtworzenia własnych materiałów dźwiękowych. Zapewnimy również poczęstunek w postaci przekąsek oraz napojów.

Data: wtorek, 25 kwietnia 2023 r.

Adres:

SoundTrade,
ul. Kineskopowa 1 (Celtic Park, budynek D),
05-500 Piaseczno
https://goo.gl/maps/8ZVqYvmtBf4kEsi66

Kontakt:

Maciej Szewczyk +48) 505 615 726mszewczyk@soundtrade.pl
Rafał Lasiewicz +48) 502 704 239rlasiewicz@soundtrade.pl

Wstęp bezpłatny po dokonaniu rejestracji i potwierdzeniu mailowym.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

[ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ]