Do szerokiego katalogu dystrybucyjnego ESS Audio dołącza uznana marka DPA Microphones. Duńska firma istnieje od 1992 roku i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mikrofonów do zastosowań profesjonalnych. 

Firma czerpie z ponad sześciu dekad doświadczenia w projektowaniu mikrofonów światowej klasy.  Podczas procesu produkcji w Danii, każdy mikrofon jest składany przy użyciu idealnej równowagi między produkcją zautomatyzowaną i ręczną. Złożenie mikrofonu DPA zajmuje do 200 indywidualnych kroków. Mikrofon może być kalibrowany nawet 15 razy przed ostatecznym zatwierdzeniem. Wąskie tolerancje zapewniają, że możesz przełączać się pomiędzy dowolnymi równoległymi mikrofonami DPA i nigdy nie usłyszysz różnicy w brzmieniu. Możesz być pewien, że mikrofony, które kupisz od DPA Microphones będą najlepszymi, jakich kiedykolwiek będziesz używał.

Z mikrofonów DPA korzystają największe gwiazdy estrady, m.in. Clean Bandit, Celine Dion, Enrique Iglesias, Pitbull, Halsey, Katie Melua, Lucas Graham. Ponadto najdziemy je także w topowych studiach nagrań, operach, teatrach czy studiach TV, wszędzie tam gdzie liczy się niezawodność i najwyższa jakość.