ESS Audio wyłącznym przedstawicielem Media Suite

Organizacje na całym świecie dostosowują się do zmieniających się warunków oraz trendów wykorzystując treści wideo do zwiększenia wydajności pracy. Tym samym rośnie popyt na wykorzystanie wysokiej jakości nagrań i webcasty wspierające szkolenia i komunikację korporacyjną, które nie wymagają zatrudnienia ekspertów w produkcji wideo.

Harman Media Suite (dawniej Polycom RealPresence Media Suite) jest oprogramowaniem dla firm i organizacji, które planują wdrożyć lub zmodernizować wykorzystanie treści multimedialnych jako nowoczesnej formy kreowania i wspierania pracy zespołowej. To pakiet narzędzi do produkcji, zarządzania, wyszukiwania i udostępniania multimediów na dowolnym urządzeniu użytkownika, poprzez firmową lub publiczną sieć komputerową.

Wdrożenie systemu jest możliwe w modelu lokalnym on-premise lub w chmurze, a rodzaj licencji określa możliwości funkcjonalne systemu; wybór jakości, sposobów rejestracji, edycji, udostępniania i publikowania multimediów, możliwości zarządzania nimi i wyszukiwania. Jedną z podstawowych funkcji jest możliwość rejestracji i prezentowania multimediów w trakcie połączeń wideokonferencyjnych, również tych realizowanych przez Skype for Bussines. Media Suite wspiera protokoły h323, SIP oraz kodeki mp4, mov, wmv, etc. Ma wbudowane narzędzie do streamingu z obsługą unicast/multicast, wmv, h264, html5. Oferuje rozbudowane statystyki, współpracuje z platformami iOS/Android/PC/Mac i może integrować się z wybranymi zewnętrznymi systemami dystrybucji treści. Jako rozwiązanie korporacyjne jest zgodny z polityką bezpieczeństwa sieci.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij