Stawiając na dynamiczny rozwój w dziedzinie projektowania, instalacji oraz sprzedaży systemów audio firma SoundTrade uzupełniła swoją ofertę o nową markę – FBT Audio Contractor. Jest to grupa produktowa znanej włoskiej marki FBT, która obejmuje rozwiązania dedykowane do instalacji dźwiękowych, m.in. systemy rozgłoszeniowe, systemy ewakuacyjne, nagłośnienie 100V, pulpity konferencyjne oraz wiele innych.

FBT to włoski producent wysokiej jakości systemów nagłośnieniowych. Założona w 1963 roku w małym miasteczku Recanati manufaktura pod nazwą Factory Baldoni Tanoni od samego początku produkowała sprzęt nagłośnieniowy przeznaczony dla profesjonalistów. W kolejnych latach firma opracowywała kolejne innowacyjne rozwiązania co zaowocowało zaprojektowaniem i produkcją systemów liniowych o wysokiej poziomie skuteczności. W 1998 powstała nowa linia produktów nazwana FBT Audio Contractor. Uzupełniała ona ofertę producenta w dziedzinie nagłośnienia instalacyjnego, układów powiadamiania alarmowego, wielostrefowych systemów rozgłoszeniowych oraz systemów konferencyjnych.

Warto podkreślić fakt, że firma FBT dbała zawsze o jakość produkcji, opierając jej główną część w fabryce położnej we Włoszech. Przekłada się to na wysoką bezawaryjność oferowanych produktów, co ma niebagatelne znaczenie w wymagających instalacjach audiowizualnych. Produkty marki FBT Audio Contractor można spotkać w wielu prestiżowych lokacjach zapewniając świetną jakość dźwięku w najróżniejszych warunkach akustycznych.