Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną firma LTT wprowadziła do swojej oferty bezpieczne i wygodne szkolenia typu e-learning. Od teraz możesz sam wybrać szkolenie i pracować we własnym tempie na dowolnym urządzeniu – komputerze, smartfonie lub tablecie. Materiały szkoleniowe są dostępne 24/7 dzięki czemu możesz korzystać z nich wiele razy aby poszerzyć lub ugruntować swoją wiedzę.

Pierwszym szkoleniem w ofercie dostępnym online jest: e-learning grandMA3 PL Poziom 1. Jest to polska wersja językowa szkolenia e- learningowego MA Lighting grandMA3 Basic Training, kierowanego do początkujących użytkowników systemu grandMA3. Jego celem jest zapoznanie z podstawowymi funkcjami sterowania grandMA3, interfejsem konsolety oraz głównymi właściwościami oprogramowania oraz filozofii pracy. Do udziału w szkoleniu potrzebny jest własny komputer z systemem Windows lub Mac OS, obsługujący grandMA3 onPC, dostęp do Internetu oraz konto e-mail (więcej w regulaminie użytkownika). Rekomendowana jest także ogólna wiedza o DMX oraz doświadczenie w pracy z oświetleniem scenicznym. Po ukończeniu szkolenia uczestnik dostaje specjalny certyfikat.

Więcej informacji można znaleźć na stronie sklepu internetowego firmy LTT w zakładce szkolenia – https://sklep.ltt.com.pl/sklep/