Należąca do ETC firma High End Systems zaprezentowała nowość w klasycznym stylu – skaner wyposażony w nowoczesne i oszczędne źródło światła. Model Cyberligh LED gwarantuje wysoką jakość światła, moc i możliwość kreowania niepowtarzalnych efektów, które zapewnią niezapomniane wrażenia podczas każdego wydarzenia.

 

 

Cyberlight LED jest odpowiedzią na opinie klientów oraz udaną próbą wprowadzenia do istniejącej linii Cyberlight technologii LED-owej. Sercem skanera jest nowoczesny silnik o mocy 470W, który jest w stanie wytworzyć 12 750 lumenów przy CRI ponad 90, co jest niepodważalnie imponującym wynikiem. Urządzenie wyposażono w odporne na stłuczenia lustro, dzięki któremu Cyberlight LED wytwarza oryginalne i nietypowe efekty świetlne. Wspomniane lustro oferuje precyzyjny układ ruchu wspomagany przez technologię Whisper Home, dzięki której natychmiast np. po uruchomieniu ustawia się w ustalonej pozycji.

Oprawa wyposażona jest ponadto w szereg funkcji i cech, które zestawione ze sobą tworzą wyjątkową konstrukcję o niesamowitych osiągach. Mowa tutaj, między innymi, o 8-soczewkowym systemie optycznym z długą ogniskową, trzech ruchomych grupach soczewek (ostre ogniskowanie przy dowolnej odległości) oraz o wszechstronnym zoomie od 10 do 28,5 stopnia. Jeśli chodzi o kolory, mamy tutaj do czynienia z liniowym systemem mieszania CMY oraz filtrami CTO, który obniża temperaturę barwową Cyberlight LED m.in. w celu rozjaśnienia odcieni skóry. Do tego wszystkiego należy dodać tarczę kolorów, 16-łopatkową przesłonę Iris, dwie obrotowe tarcze gobo oraz czterostronny obrotowy pryzmat. Po więcej informacji odsyłamy do polskiego dystrybutora – firmy P.S. Teatr.