Włoski producent zaprezentował nową głowicę ruchomą typu wash zaprojektowaną z myślą o pracy w teatrach, studiach telewizyjnych i wszędzie tam gdzie najważniejsza jest wysoka jakość emitowanego światła.

ALCHEMY 7 Wash to wysokowydajna ruchoma głowa wyposażona w soczewkę Fresnela, oparta na źródle LED 800W, która gwarantuje wysoką jasność i doskonałą jakość światła, zarówno białego, jak i kolorów. Urządzenie jest oznaczone znakiem HQS (znak towarowy High Quality Spectrum-DTS), który podkreśla zdolność  urządzenia do generowania wysokiej jakości bieli i szerokiej gamy kolorów. Co więcej, funkcja emulacji światła żarowego w Alchemy 7 została opracowana w taki sposób, aby dokładnie odtworzyć działanie lamp halogenowych. Urządzenie jest bardzo ciche co przy oferowanych parametrach i wydajności jest wręcz imponujące. Wysoką funkcjonalność głowicy zapewnia szeroka paleta barw, cichy, szybki i płynnie pracujący zoom elektroniczny działający w zakresie od 15° do 50°, linowy CTC, dimmer HQ oraz dwa noże kadrujące. Co istotne wszystkie funkcje działają liniowo.

Oprawa została zaprojektowana z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w teatrach, studiach telewizyjnych i wszędzie tam gdzie najważniejsza jest wysoka jakość urządzeń i emitowanego światła.