We wnętrzach nowej siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Stężycy znajduje się tradycyjna biblioteka, czytelnia multimedialna oraz najciekawsza przestrzeń z naszego punktu widzenia – sala kinowo-audytoryjna ze sceną, na której bezproblemowo mogą odbywać się kameralne koncerty, przedstawienia teatralne, spotkania i szereg innych wydarzeń.

Sprzęt scenotechniczny, który trafił do tej przestrzeni, to spełnienie marzeń wielu realizatorów. Zastosowano topowe urządzenia, które zapewniają dużą elastyczność i najwyższe parametry pracy.

System nagłośnieniowy oparto na rozwiązaniach marki Meyer Sound, amerykańskiego producenta, którego urządzenia znajdziemy w najznamienitszych obiektach kultury na całym świecie oraz na koncertach największych gwiazd muzyki. Realizatorzy pracujący w bibliotece w Stężycy mają do dyspozycji cyfrową konsoletę Behringer Wing, wyposażoną w kartę rozszerzeń Dante. Uzupełnieniem całości są bezprzewodowe systemy mikrofonowe marki Sennheiser.

W skład parku oświetleniowego wchodzą profesjonalne urządzenia renomowanych producentów (Claypaky, ETC, Robe i Robert Juliat) dobrane w taki sposób, aby swoją funkcjonalnością pokrywały szeroki zakres zastosowań.

Za kompleksową realizację odpowiadała firma Eurotrend z Gdyni.

 

Szczegóły na naszej stronie: https://muzykaitechnologia.pl/gminna-biblioteka-publiczna-w-stezycy-rozwiazania-scenotechniczne-w-sali-kinowo-audytoryjnej/