Audio Plus kończy 25 lat. Przez ten czas firma współtworzyła profesjonalny rynek pro audio w Polsce, a dostarczone przez nią urządzenia widać i słychać w najważniejszych obiektach kultury, rozrywki i biznesu w całym kraju.

Spółka Audio Plus powstała w 1998 roku w wyniku profesjonalizacji wcześniejszych aktywności założyciela i prezesa zarządu Audio Plus, Krzysztofa Sokoła. Firma zaczynała jako dystrybutor, natomiast dziś jest nie tylko dostawcą wiodących marek branży pro audio, lecz przede wszystkim integratorem, realizującym duże projekty kulturalne i biznesowe. Wśród instytucji, które obsługiwała, są ważne centra kultury na terenie całej Polski, ale także obiekty sportowe, edukacyjne i muzealne, oraz firmy prywatne. Warto wymienić takie miejsca, jak Teatr Wielki-Opera Narodowa czy teatr Roma w Warszawie, lubelskie Centrum Spotkania Kultur, telewizje TVP, TVN i Polsat, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu oraz oczywiście jedyny w Polsce prywatny obiekt kultury – Cavatina Hall w Bielsku-Białej. To miejsca, w których przez lata swojej działalności spółka zaprojektowała i dostarczyła nowoczesne rozwiązania audiowizualne.

Zobacz referencje Audio Plus: audioplus.pl/referencje

W 2023 roku Audio Plus obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia. Ten wyjątkowy rok będzie równie obfity w sukcesy jak poprzednie lata. Zostanie oddana do użytku kolejna sala widowiskowa z immersyjnym rozwiązaniem nagłośnieniowym L-ISA, a także pierwszy w Europie obiekt operowy z systemem L-ISA uzupełnionym o unikatowe możliwości kreowania przestrzeni akustycznej (tzw. Ambiance). Dzięki temu Polska będzie krajem, w którym operują cztery duże obiekty wyposażone w dźwięk immersyjny L-ISA. Jednocześnie będą nadal odbywać się trasy koncertowe z L-ISA, takie jak głośny „Bankiet u sanah”, ponieważ coraz więcej firm rentalowych dysponuje odpowiednim sprzętem oraz osobami, które potrafią ten sprzęt kreatywnie wykorzystać.