Kolumny głośnikowe IS to efektywne kosztowo rozwiązanie, zapewniające precyzyjne pokrycie dźwiękiem. Pełny potencjał prezentują w połączeniu ze wzmacniaczami i procesorami Ashly. Wykorzystują one oprogramowanie Protēa lub AquaControl™.

[DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Seria IS to liniowe kolumny głośnikowe o smukłym kształcie. Producent zaprojektował je w celu zapewnienia wysokiego poziomu jakości mowy i odtwarzanej muzyki. Świetnie sprawdzą się w miejscach wymagających zastosowania urządzeń niskoprofilowych.

Wytrzymałe, w pełni metalowe obudowy, gwarantują odporność na trudy mobilnego użytkowania. Producent wyposażył nowe modele w przełącznik impedancji (8 Ω / 32 Ω). Umożliwia to pracę jako standardowy system PA, a także jako system dystrybucyjny, w którym łączy się wiele kolumn. Dzięki temu system nie obciąża wzmacniacza i nie wymaga stosowania transformatorów.  Kolumny dostępne są w dwóch wersjach. IS-2.8P zawiera osiem przetworników o średnicy 2”, a IS-3.8P – osiem przetworników 3”.

Seria IS ma za zadanie zapewnić optymalną wydajność w połączeniu z procesorem DSP Ashly opartym na oprogramowaniu Protea lub AquaControl. Dla zwiększenia zasięgu systemu, dwa głośniki mogą zostać ustawione jeden na drugim. W tym celu zostały wyposażone w opcjonalną płytę łączeniową. Dwunastocalowy subwoofer SP-12.1P stanowi znakomite uzupełnienie w zakresie niskich częstotliwości. W zestawie znajdują się wsporniki ścienne do montażu podtynkowego. Projektanci przewidzieli również inne opcje instalacji.

Kolumny IS wyglądają doskonale zainstalowane tuż obok płaskich ekranów w salach konferencyjnych. Producent oferuje wykończenie w kolorze czarnym lub białym. W skład serii IS wchodzą modele szerokopasmowe IS 2.8P, IS 3.8P oraz moduł niskotonowy SP 12.1P.