ESS Audio ogłasza letnią promocję na wybrane sprzęty z oferty HARMAN Professional. Wszystkie produkty objęte rabatem dostępne są w polskich sklepach partnerskich ESS Audio. Promocja trwa do 31.08.2021 lub do wyczerpania asortymentu.

2 x JBL PRX 815 + 2 x JBL PRX 818XLF – 15 999 zł + 5 lat gwarancji gratis

PRX815XLF to wydajna pełnozakresowa kolumna możliwością kontroli ustawień pokładowego DSP, za pomocą Wi-Fi. Wyposażona w 15-calowy głośnik i dwukierunkowy bass-refleks. Zasilana wzmacniaczem pracującym w klasie D, o mocy 1500W. Rdzeniem bogato wyposażonej sekcji wejściowej jest wyrafinowane DSP, pozwalające użytkownikowi wybrać EQ systemu, zabezpieczenia, poziom czułości wejść, punkt podziału, a także ustawić limiter oraz optymalizację elementów dyskretnych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji świetnie nadaje się do wielu zastosowań.

PRX818XLF został zaprojektowany by wiernie odtwarzać bardzo niskie częstotliwości dźwięku. Oferuje możliwość wykorzystania jako pojedynczego elementu lub w bardziej rozbudowanych konfiguracjach. PRX818XLF spełnia to zadanie z niezwykłą efektywnością i kontrolą.

Mikser analogowy Soundcraft Notepad 8 FX – 489 zł

Mikser analogowy Soundcraft Notepad 12 FX – 579 zł

Praktyczne miksery, które łączą profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału Harmana oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta. Obojętne czy jesteś piosenkarzem, czy podkasterem, miksery Notepad mają do zaoferowania najlepsze możliwe rozwiązania, np. efekty Lexicona®, dzięki którym w łatwy sposób dopieścisz wytwory swojej wyobraźni, które z pewnością zaimponują twoim słuchaczom.

Mikser cyfrowy Soundcraft Ui12 – 1.099 zł

Mikser cyfrowy Soundcraft Ui16 – 1.699 zł

Mikser cyfrowy Soundcraft Ui24R – 3.299 zł

Ui to kompletny cyfrowy system miksujący w wytrzymałej kompaktowej obudowie. Wbudowany interfejs Wi-fi pozwala na sterowanie mikserem z każdego podłączonego urządzenia przez przeglądarkę internetową:

– bez dedykowanej aplikacji

– bez ograniczeń systemu operacyjnego

– bez skrępowania jak i gdzie miksujesz

Mikser cyfrowy Ui jest prosty, pewny i bezpieczny. Pozwala miksować z dowolnego miejsca w obiekcie i oferuje wszystkie funkcje cyfrowej konsolety oraz dedykowaną cyfrową obróbkę sygnałów z wykorzystaniem procesorów najbardziej znanych producentów w branży – dbx, Lexicon i Digitech.

Monitory studyjne JBL Professional 104 BT (czarne i białe) – 769 zł

JBL 104-BT to niewielkie ale efektywne monitory wyposażone w 4,5-calowy przetwornik ze współosiowo umieszczonym 19-milimetrowym tweeterem. Cieszące się doskonałą opinią wśród realizatorów dźwięku współosiowe monitory bliskiego pola JBL 104 to efekt siedmiu dekad doświadczenia inżynierów JBL Professional. Gwarantują najprawdziwsze brzmienie i dokładny dźwięk w swojej klasie. Idealnie nadają się do nagrywania, produkcji podcastów i vlogów, a także profesjonalnych inżynierów dźwięku poszukujących dokładnego przenośnego odsłuchu z opcją przesyłu za pomocą Bluetooth.

Aktywne monitory studyjne JBL Professional 306P MKII – 729 zł brutto

JBL 306 MKII to aktywne monitory studyjne o konstrukcji dwudrożnej z 6,5 – calowym przetwornikiem niskich częstotliwości i 1″ neodymowym tweeterem. Monitory dostarczają bardzo wysokiej jakości dźwięk, wszechstronność i są przystępne cenowo. Precyzyjnie oddają każdy detal oraz charakteryzują się niesamowitym zakresem dynamicznym. Ponadto opatentowana technologia Slip Stream pozwala na uzyskanie pełniejszego basu.

Mikrofon pojemnościowy AKG P120 – 379 zł

P120 to prawdziwy mikrofon pojemnościowy zbudowany na membranie 2/3 cala, który oferuje jakość, doskonałą wydajność. Zapewnia czysty i szczegółowy dźwięk  wokalu oraz instrumentów.

Mikrofon pojemnościowy AKG C214 – 1.340 zł

C214 jest niezwykle popularnym mikrofonem nagraniowym, charakteryzującym się podobnym brzmieniem, co legendarny C414 XLII. Dzięki trwałości i najwyższej jakości wykonania stał się popularny także jako mikrofon do zastosowań live, co potwierdza fakt wykorzystania go podczas tras koncertowych Dave’a Natale’a, Dweezila Zappy, Steve’a Vai’a i wielu innych artystów z najwyższej półki. Kolejnym dowodem wszechstronności C214 jest to, ze stał się on częścią pakietu AKG Drum Set Premium.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.essaudio.pl