LightGO! MEGA LED BAR to bestia wśród belek LED-owych! Urządzenie daje bardzo dużą moc świecenia dzięki zastosowanym diodom i soczewkom. Dostępne jest od ręki w ofercie firmy ShowSystem!

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

GO MEGA LED BAR to solidnie wykonana belka LED-owa wyposażona w 24 diody RGB o mocy 3W każda. Belka świetnie nadaje się do podświetlania ścian i fasad przez zastosowanie w niej odpowiednich soczewek koncentrujących wiązkę światła (30 stopni). MEGA LED BAR ma komplet wejść i wyjść dla zasilania oraz sygnału DMX. Dzięki temu można w łatwy sposób łączyć go w szeregu z innymi urządzeniami.

Czytelny wyświetlacz LED umożliwia błyskawiczne ustawienie barwy i natężenia świecenia bez konieczności podłączania sterownika DMX. Urządzenie o wymiarach 1080 x 75x 80mm waży jedynie 2 kg. Stopień ochrony listwy to IP20, jej temperatura pracy to 40°C, a pobór mocy wynosi 80W. Producent wyposażył urządzenie w funkcje takie jak wbudowane programy, sterowanie DMX lub pilotem IR, reakcja na muzykę lub tryb pracy master/slave.