ERA 800 Performance to idealna głowa ruchoma do dużych, stadionowych produkcji scenicznych na żywo. Idealnie nadaje się do wydarzeń wymagających niezwykle jasnego, wszechstronnego profilu LED, który oferuje niemal nieograniczony potencjał projektowy i użytkowy.

Właśnie takiej oprawy szukał Sławomir Broszkiewicz, właściciel Studia Techniki Oświetleniowej, firmy z tradycjami, która swoją działalność zaczęła na początku lat dziewięćdziesiątych. Zdobyta w tym czasie wiedza i doświadczenie w branży artystyczno-rozrywkowej, pozwoliła stworzyć firmę solidną, fachową oraz niezawodną, która jest znana w całej Polsce.

Obecnie STO – Broszkiewicz ma w ofercie 12 sztuk Martin ERA 800 Performance oraz spory set urządzeń Martin MAC Quantum Profile. Takie zaplecze pozwala bez problemu spełnić większość riderów oświetleniowych w Polsce.

Martin ERA 800 Performance  została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu zapotrzebowania na ultra jasną, kompaktową, ruchomą głowicę, łączącą w sobie bogate funkcje z  wytrzymałością, a jednocześnie ekonomiczną oprawę  profilową do zastosowań rozrywkowych i szeroko pojętego rentalu.

Urządzenie ma bardzo wydajną diodę LED o mocy 800 W, która wytwarza jasną oraz bardzo precyzyjną wiązkę o temperaturze 6,500K. Dodatkowe funkcjonalności obejmują szybki zoom 1: 8, elektroniczne ściemnianie, stroboskop, pełne mieszanie kolorów CMY i oddzielną tarczę kolorów. Ponadto urządzenie oferuje zmienną regulację temperatury barwowej, koło animacji, przysłonę do regulacji wiązki oraz stałe i obracające się koła gobo znane i lubiane z całej serii Martin MAC, które obejmują szeroką gamę efektów, szczególnie w połączeniu z dwoma obrotowymi pryzmatami oraz filtrami frost.

ERA 800 Performance jest wyposażona w pełny system noży kadrujących, który oferuje projektantom oświetlenia wysoki stopień elastyczności w celu uzyskania precyzyjnego wyglądu na scenie.