MAC Aura XIP to najwyższej jakości ruchoma głowica typu wash z efektem żarnika aury i pełną kontrolą pikseli z możliwością mapowania wideo na główną wiązkę, aurę lub jedno i drugie. Idealne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań w branży eventowej, teatralnej i telewizyjnej. Wszechstronne możliwości urządzenia zostały wykorzystane w półfinałowym odcinku programu You Can Dance emitowanym na antenie TVP.

Nowy Martin MAC Aura XIP to przysłowiowy koń roboczy z najrówniejszą plamą świetlną w swojej klasie, jaśniejszym podświetleniem aury i nowym efektem filamentu. Urządzenie może pracować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w plenerze dzięki IP 54, zachowując przy tym kompaktową formę i niską masę (poniżej 9kg).

Głowica jest wyposażona w 7 diod 60W RGBW oraz 12 diod LED RGBW o mocy 4 W (filament Aura). Ponadto oferuje szereg zaawansowanych funkcji, takich jak: szerokie spektrum barw, szybki i cichy zoom w zakresie 6,3 – 50,4˚ czy zmienną kontrolę LED PWM. Cała konstrukcja odznacza się wysoką jakością wykonania gwarantująca trwałość i niezawodność urządzenia. Wszystko to czyni z najnowszej głowicy Martina idealne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań w branży eventowej, teatralnej i telewizyjnej.

Wszechstronne możliwości MAC Aura XIP zostały wykorzystane w półfinałowym odcinku programu You Can Dance, emitowanym na antenie TVP. W produkcji użyto również niezawodnych urządzeń Martin Atomic 3000 LED i Martin MAC Quantum Profile.

Oświetlenie: Transcolor Lucjan Siwczyk
Realizacja/projekt oświetlenia: Adam Tyszka
MA Operator: Kajetan Gostomski, Michał Parzych, Szymon Płotkowski